Teknosa Hediye Çekini Düşük Fiyat Olarak Verdi!

Kağan B. |

Teknosa'dan 5 ay önce aldığım Led TV'ye tekno garanti yaptırdım (hırsızlık ve kırılmalara karşı koruyan vs.) televizyonun ekranı kaza ile zarar gördü ve firma ile irtibata geçtim. Televizyonu alıp baktılar. Size aldığınız fiyatın %80 ini karşılayan bir hediye çeki verilecek dediler.

Buraya kadar herşey normal ancak hediye çekinin miktarını tv yi aldığım fiyatın 400 lira altını baz alarak hesaplayıp öyle belirliyorlar. O da doğal olarak olması gereken miktarın altında bir miktara denk geliyor. Mağazadaki görevli de laubali bir şekilde aksini savunuyor. Şikayetim var çekimin doğru fiyat üzerinden hesaplanmasını istiyorum.

Etiketler :

Ek Garanti Parapuan-Hediye Kuponu Personel Davranışı

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Kağan B.
  12 Ocak
  11:15

  Daha çözüm üretmediler faturayı istediler 3-4 gün önce Merkeze iletileceğini ve değerlendirileceğini söylediler. Aynı gün faturayı götürdüm. Benden faturayı isteyen numarayı da her gün arıyorum cevap veren olmuyor. Ses, seda yok hala...

 • 07 Ocak
  16:13

  Sn. Yetkili ;

  Musterimizin talebini bizimle paylastiginiz icin tesekkur ederiz.

  Musterilerimizin memnuniyetine verilen onem, Teknosa hizmet anlayisimizin temelini olusturmaktadir. Teknosa olarak Şikayetiniz tarafımıza ulaşmıştır. Konu araştırılarak en kısa sürede sonuç müşterimize iletilecektir.
  Konuyu bilgilerinize sunariz.

  Saygilarimizla,  İletisim Bilgileri :
  Teknosa Asist Merkezi Numaramiz : 444 55 99 (7 gun 24 saat ulasabilirsiniz )
  Web Adresimiz : www.teknosa.com