Teknosa Hediye Çekim Verilmedi.

Umut Ç. |

06.11.2014 tarihinde aldığım Samsung Note 4 telefondan (sip:223650983) hak ettiğim 230 TL'lik hediye çeki hesabıma yüklenmedi. 4 gün önce müşteri hizmetlerine hem telefon hemde mail ile şikayette bulundum. 4 gündür ne arayan ne soran var. Bu kadar basit bir konuda bu kadar uğraşıyorsak önemli bir sorunda yandık.

Tabi Teknosa'da kimsenin hakkı yenmez, parası kalmaz. En basit sitede bile 24-48 saatte sorununuz çözülürken Teknosa gibi bir şirkette 4 günde sorun çözülmüyorsa Teknosa'da sorun var. Lütfen önce benim sorunumu çözün. Sonrada kendiniz için destek alın. Bir müşteri bu kadar bekletilmez. Bütün alışverişimi Kliksa ve sizden yapıyorum. Yapmayı da seviyorum, yapmaya da devam edeceğim.

Etiketler :

Parapuan-Hediye Kuponu Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Umut Ç.
  15 Kasım
  10:19

  20 tl indirim yaptık çek hakkınız öldü dediler.resmen tuzak.tam ödeme esnasında (bu telefonu alırken yanında duracell pili 20 tl ye alabilirsiniz)diye bir pencere açıldı.bende aldım.almaz olaydım(ama bu pencerede bu pili alısanız hediye çekinden faydalanamazsınız diye bir not yoktu).sizin hatanız.1*)neden 20 tl için 230 tl lik çekten vaz geçeyim.2*) bu teklifi sen bana sundun.ister pili iade alın, isterseniz çekimi 20 tl eksik yatırın.müşterinize sahip çıkın.hakkımı tüketici mahkemesinde de arayacağım.ben sistem veya teknosa tarafından kandırıldım.bu haksızlığı düzeltin.

 • 14 Kasım
  13:45

  Sn. Yetkili ;

  Musterimizin talebini bizimle paylastiginiz icin tesekkur ederiz.

  Musterilerimizin memnuniyetine verilen onem, Teknosa hizmet anlayisimizin temelini olusturmaktadir. Teknosa olarak Şikayetiniz tarafımıza ulaşmıştır. Konu araştırılarak en kısa sürede sonuç müşterimize iletilecektir.
  Konuyu bilgilerinize sunariz.

  Saygilarimizla,  İletisim Bilgileri :
  Teknosa Asist Merkezi Numaramiz : 444 55 99 (7 gun 24 saat ulasabilirsiniz )
  Web Adresimiz : www.teknosa.com