27 Nisan 2013

Teknosa Hediye Çeki Verilmedi!

Bugün toshiba marka laptop aldım. ancak internet sitesinde 100 tl hediye çeki olduğunu gördüm. hediye çekimi istediğimde mağazadan yapılan satışlara vermediklerini söylediler. aldığım mağazada bu konuyla ilgili herhangi bir bilgilendirme yapmadılar. firma benden haksız yere kazanç elde ettiğini ve ilgisiz davrandığını düşünüyorum. telefonla yaptığım girişimler sonuçsuz kaldı.

Ali 159 Okunma

Cevaplar

  • Ali 27 Nisan 2013

    firmanın bahsettiği numarayı aradım. ısrarla internet satışı ile mağaza yapılan satışların ayrı olduğunu belirtiyorlar. ancak aynı firmadan aynı ürünü alıp 100 tl fazla vermek anlamsız geliyor. kendimi kandırılımış hissediyorum. teknosa bu konuda duyarsız kalıyor. müşteri kaybediyor. bulunduğum tüm ortamlarda bu konuyu anlatacam.

  • Teknosa Temsilcisi27 Nisan 2013

    Sayın Yetkili, Müşterimizin belirtmiş olduğu irtibat numarasından arama yapılmış fakat kendisine ulaşılamamıştır. Teknosa’da müşterilerimizin memnuniyetine verilen önem, Teknosa hizmet anlayışımızın temelini oluşturmaktadır. Bu kapsamda müşterimizin talebini 4822 sayılı Yasa ile değişik 4077 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun’un maddeleri gereği “gerekli koşulların ve şirket uygulamalarımız kapsamında verdiğimiz alternatif hizmeti koşullarının da oluşması durumunda talebi karşılanacaktır. Satış sonrası operasyonel desteğimizi anlatabilmemiz ve yardımcı olabilmemiz için müşterimizin tarafımıza ulaşmasını rica ederiz. Saygılarımızla, TeknoAsist Merkezi İletisim Bilgileri : TeknoAsist Merkezi Numaramiz : 444 55 99 (7 gun 24 saat ulasabilirsiniz ) Web Adresimiz : www.teknosa.com / www.teknosaasist.com

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön