02 Mayıs 2013

Teknosa Hediye Çeki Uygulaması!

30 Nisan tarihinde 300 TL Hediye Çekiyle birlikte Teknosa. com'dan bir TV satın aldım. Birgün sonrasında hediye çeki tanımlanmayınca öğrendim ki o gün ayrıca axess kart'ın chip para puan kampanyası varmış. Bende alışveşi Axess Kartımla yaptığım için para puan kampanyasından yararlanmışım ve 100 TL kazanmışım.

Bu nasıl kampanya anlayamadım. 300 TL hediye çeki alıcağım diye yola çıkıp banka 100 TL verdi biz vermiyoruz ne demek anlayamıyorum. Küçük puntolarla internet sitelerinde yazıyormuş. Bence bu sağ gösterip sol vurmaktan başka birşey değildir. TV üzerinde 100 TL chip para puan yazsa bu alışverişi yapmayabilirdim. Gider mağazadan alır evime getirirdim yada başka kart kullanırdım.

Engin 152 Okunma

Cevaplar

  • Teknosa Temsilcisi03 Mayıs 2013

    Sayın Yetkili, Öncelikle müşterimizin yaşamış olduğu durumu bizimle paylaştığınız için teşekkür ederiz. Müşterimizin belirtmiş olduğu irtibat numarasından arama yapılmış fakat kendisine ulaşılamamıştır. Teknosa’da müşterilerimizin memnuniyetine verilen önem, Teknosa hizmet anlayışımızın temelini oluşturmaktadır. Bu kapsamda müşterimizin talebini ‘’4822 sayılı Yasa ile değişik 4077 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun’un maddeleri gereği “gerekli koşulların ve şirket uygulamalarımız kapsamında verdiğimiz alternatif hizmeti koşullarının da oluşması durumunda talebi karşılanacaktır. Satış sonrası operasyonel desteğimizi anlatabilmemiz ve yardımcı olabilmemiz için müşterimizin tarafımıza ulaşmasını rica ederiz. Saygılarımızla, TeknoAsist Merkezi İletisim Bilgileri : TeknoAsist Merkezi Numaramiz : 444 55 99 (7 gun 24 saat ulasabilirsiniz ) Web Adresimiz : www.teknosa.com / www.teknosaasist.com

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön