Teknosa Hediye Çeki Kullanımı!

Ahmet Ö. |

Teknosa.com'dan 27.05.2015'de LG TV satın aldım ve sonucunda 170 TL hediye çeki kazandım. Çeki kullanmak istedim fakat çek tutarının 3 katı alışverişlerde kullanılacağı uyarısı verdi. Bu da bana çok saçma geldi. Yani alışverişimi yapmışım çeki kazanmışım kullanmak için tekrar bir alışverişe yönlendiriliyorum. Bu tüketici haklarına aykırıdır. Konu hakkındaki mağduriyetimin giderilmesini istiyorum.

Etiketler :

Parapuan-Hediye Kuponu Diğer

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Ahmet Ö.
  09 Haziran
  16:41

  Teknosa tarafından arandım ve kampanya koşullarının hediye çeki tutarı*3 katı kadar alışveriş yaptığım zaman çekin kullanılacağı şeklinde olduğu belirtildi. o zaman yapılması gereken alışveriş sonunda hediye çeki kazandınız denmemesi lazım. Bu çekin kullanamıyorum 170 TL\'lik çek heba oldu. Bu koşulların değiştirlmesi gerekir, tüketici haklarına aykırıdır. Yapılan alışverişten sonra tekrar bir alışverişe zorlama vardır. Kullanımın hediye çeki kadar tutarlı alışverişlerede açılması gerekir. teknosa\'ya tavsiye müşteri memnuniyetsizliği yaratıyor böyle yaparak.

 • 09 Haziran
  16:01

  Değerli Müşterimiz,

  Müşterilerimizin memnuniyetine verilen önem, Teknosa hizmet anlayışımızın temelini oluşturmaktadır.  İletmiş olduğunuz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz.  Saygılarımızla,

  İletisim Bilgileri :
  Teknosa Asist Merkezi Numaramiz : 444 55 99 (7 gun 24 saat ulasabilirsiniz )
  Web Adresimiz : www.teknosa.com