Teknosa Hediye 3d Gözlük Verilmiyor!

Özdemir S. |

30/08/2015 tarihinde İzmir/Çankaya Teknosa mağazasından satın aldığımız LG 50lf650v model LCD TV yanında kampanyalı olarak 4 adet ücretsiz 3d gözlük veriliyordu. O an ellerinde bulunmadığını söyleyip, daha sonra temin edebileceğimizi söylediler. Ancak aradan 3 ay geçmesine rağmen ve defalarca telefon edilmesine rağmen bir sonuç alamadık.

Teknosa gibi Türkiye'nin en büyük elektronik marketi 4 tane gözlük için müşterisini 10 defa arattırıyor ve 3 ay geçmesine rağmen böyle küçük bir sorunu halledemiyor. Dahası ilgilenmiyor bile. Demek ki müşteri memnuniyeti satışa kadarmış. Satıştan sonraki müşteri problemleri bu marka için önemli değil sanırım.

Etiketler :

Kampanya-Taksit Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Özdemir S.
  09 Aralık
  12:07

  Yazdığım şikayet üzerine firma tarafıma dönüş yapmış ve çözüm odaklı bir iletişim kurulmuştur.
  Ancak 4 Aralık cuma günü İzmir Çankaya mağazasına gidip ürünü alabileceğim söylenmesine rağmen mağazaya gittiğimizde ürünün gelmediğini kargoda olduğunu söylediler. 2 aydır kaçıncı gidişimiz hatırlamıyorum. Böyle bir sorumsuzluk olamaz.

 • 30 Kasım
  10:09

  Değerli Müşterimiz,  Başvurunuz değerlendirilmek üzere işleme alınmıştır. İlginiz için teşekkür ederiz.  Saygılarımızla  TeknoAsist Merkezi

  444 55 99 / www.teknosa.com