Teknosa HDD Siparişimin Gecikmesi!

İsmayıl H. |

02.10.2015 tarihinde Teknosa.com sitesinden Western Digital marka 1 tb HDD sipariş verdim. Üzerinden 12 gün geçmesine rağmen hala HDD tedarik edilmekte gözüküyor. Bir çok defa çağrı merkezini aramama rağmen sonuç alamayınca, şikayet yazdım. Bunun üzerine firmadan arandım. En kısa zamanda kargo numarasıyla geri dönüş yapılacağını söylemelerine rağmen yine aramadılar. Düşünsenize koca Teknosa'da 1tb HDD temin edilemiyor.

Etiketler :

Online Teslimat

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • İsmayıl H.
  20 Ekim
  10:47

  Ne değerlendirmesi yapıyorsunuz çok merak ediyorum. Bu ürünü gönderip göndermeme değerlendirmesi mi? Bugün 20 Ekim 2015 ve ben siparişi 02 ekim 2015 de verdim. Koca Teknosa bir harddiski tedarik edemiyorsa, siz kapatın dükkanı gidin. Ne biçim hizmet veriyorsunuz? Sonra yok milli takımın yanındayız yok ona destek veriyoruz falan. Bunlar boş laflar. Geçin bunları. Bir kişi de arayıp bilgilendirme yapmıyor. Ancak otomatik cevaplar gönderin.

 • 19 Ekim
  15:47

  Değerli Müşterimiz,  Başvurunuz değerlendirilmek üzere işleme alınmıştır. İlginiz için teşekkür ederiz.  Saygılarımızla  TeknoAsist Merkezi

  444 55 99 / www.teknosa.com