02 Mayıs 2013

Teknosa Hata Veren İnternet Sitesi!

28.04.2013 tarihinde 105 TL lik Goldmaster MP4 498 4GB Radyolu (Pembe) MP3/MP4 Player siparişi verirken kredi kartı onay aşamasında site hata verdi. Kredi kartımı kontrol ettiğimde siparişin ödemesinin alındığını gördüm ancak internet sitesinde siparişlerim bölümünde görünmüyordu.

3 kere çağrı merkeziyle görüşüldü, en son bugün siparişi gördüklerini (ben hala göremiyorum) ama ne zaman gönderileceği hakkında bilgi veremediklerini bildirdiler. Böyle kurumsal bir anlayış kabul edilemez.

Serdar 90 Okunma

Cevaplar

  • Teknosa Temsilcisi02 Mayıs 2013

    Sayın Yetkili, Öncelikle müşterimizin yaşamış olduğu durumu bizimle paylaştığınız için teşekkür ederiz. Müşterimizin belirtmiş olduğu irtibat numarasından arama yapılmış fakat kendisine ulaşılamamıştır. Teknosa’da müşterilerimizin memnuniyetine verilen önem, Teknosa hizmet anlayışımızın temelini oluşturmaktadır. Bu kapsamda müşterimizin talebini ‘’4822 sayılı Yasa ile değişik 4077 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun’un maddeleri gereği “gerekli koşulların ve şirket uygulamalarımız kapsamında verdiğimiz alternatif hizmeti koşullarının da oluşması durumunda talebi karşılanacaktır. Satış sonrası operasyonel desteğimizi anlatabilmemiz ve yardımcı olabilmemiz için müşterimizin tarafımıza ulaşmasını rica ederiz. Saygılarımızla, TeknoAsist Merkezi İletisim Bilgileri : TeknoAsist Merkezi Numaramiz : 444 55 99 (7 gun 24 saat ulasabilirsiniz ) Web Adresimiz : www.teknosa.com / www.teknosaasist.com

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön