Teknosa Hata Giderilmemiş!

Ekrem Mert A. |

Teknosa' dan aldığım bir laptop 2 ay içerisinde 4.kez arızalandı ve son olarak garanti kapsamında samsung firmasında onarım görürken 19. iş gününde teknosaya geri geldi. Ürünün samsung tarafından hatasız olduğu belirtilmesine rağmen, teknosada ürünü almadan kontrol ettiğimde üründeki hatanın giderilmediğini teknosa çalışanlarıyla beraber gördüm ve videoya da çektim (tarihle birlikte).

Ürünü geri almadım. Hatanın giderilememesinden dolayı tekrar göndermek istedim. Ancak teknosa çalışanları, ürünü geri almamı ve yeniden göndermemi istediler. Aksi takdirde bana bozuk ürünü kargolayacaklarmış(!). Teknosanın 20 iş gününü geçmemek için bozuk olduğu görülen ürünü bana vermesini şikayet edeceğim!

Etiketler :

Yetkili Ser. Yönlendirme Ürün Kalitesi

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Ekrem Mert A.
  28 Haziran
  11:09

  Biz Teknosanin adina ve kalitesine guvenip biraz daha pahaliya aldik urunumuzu. Teknosa Musterisini hic desteklemedi bir sorun oldugunda. Kesinlikle bir daha hicbirsey alamayacagim teknosadan. Ne SABANCI nin adina yaksiyor ne de musteri memnuniyeti politikasina. Eskiden teknosaya guvenim vardi sirf Sabanci Holding e bagli diye ama kesinlikle bir daha Teknosaya guvenip hicbirsey almam. Bu da bana ders oldu!

 • 16 Mayıs
  16:40

  Sn. Yetkili ;

  Musterilerimizin memnuniyetine verilen onem, Teknosa hizmet anlayisimizin temelini olusturmaktadir. Teknosa olarak degerli musterimizin talebi dikkatle degerlendirilerek gerekli bilgilendirme tarafimizdan yapilmistir.  Konuyu bilgilerinize sunariz.

  Saygilarimizla,  İletisim Bilgileri :
  Teknosa Asist Merkezi Numaramiz : 444 55 99 (7 gun 24 saat ulasabilirsiniz )
  Web Adresimiz : www.teknosa.com / www.teknosaasist.com