27 Ekim 2015

Teknosa Hasarlı Ürün Değişimi Yapılmadı!

17.10.2015 tarihinde Pendik Neo Extra'dan aldığım Asus marka laptopun touchpad kısmında bir kabarıklık olduğunu fark edip hemen ertesi gün değişim talebiyle aldığım mağazaya başvurdum. Bana ürünün hasarının kullanıcı kaynaklı olup olmadığının anlaşılabilmesi için teknik servise gitmesi gerektiğini bildirip cihazı teslim aldılar. Aradan geçen bir haftanın sonunda ürünle ilgili bilgi almak için müşteri hizmetlerini aradığımda cihazın Penta firmasında olduğunu bildirip bana firmanın telefon numarasını verip durumunu sorabileceğimi söylediler. Verilen numaradan Penta firmasını aradığımda kendilerinde böyle bir cihaz olmadığını bildirdiler. Cihazın akıbeti belli değil.

Arif 55 Okunma

Cevaplar

  • Arif 03 Kasım 2015

    Ürünü teslim tarihinizden sonra henüz 20 gün geçmemiş hemen şikayet var sitesine yazı yazmışsınız diyerek bana sitem eden Teknosa temsilcisi hanımefendi 20 gün de doldu. Ayrıca 444 55 99 da garanti takibi seçeneği yok herhangi bir menü seçeneğinden bilgisayar kaydı harici bir muhataba da ulaşılamıyor. Ürünü satın aldığım şubenin telefonu da kapı duvar sayısız aramam rağmen cevap veren yok. Biri bana yaklaşık 2500 TL'yi bi tableti bir gece evde misafir etmek için mi ödediğim? Sorusuna cevap verebilir mi?

  • Teknosa Temsilcisi27 Ekim 2015

    Değerli Müşterimiz, Başvurunuz değerlendirilmek üzere işleme alınmıştır. İlginiz için teşekkür ederiz. Saygılarımızla TeknoAsist Merkezi 444 55 99 / www.teknosa.com

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön