20 Nisan 2013

Teknosa Hasarlı Buzdolabını Değiştirmiyor!

Daha öncede şikayette bulundum. Teknosa bize bilgi veriyor ve söyledikleri tek şey konu hakkında ilgileniyoruz diyorlar ve hiçbir ilerleme kaydedilmiyor. dün akşam saat 5 gibi Teknosaya gittim ve bize Samsungun değişmediğini söylediler. 20 gündür Samsung ve Teknosa resmen dalga geçer gibi bizi oyalıyorlar.

İstediğimiz tek şey buzdolabının tamamen değiştirilmesidir. değişemeyeceklerse de sadece ön kapağını değiştirsinler onun içinde bize 400 tl masraf çıkarıyorlar. tamamen suç kendilerinde olmasına rağmen tüm zararı bize çektiriyorlar bir an önce gelip dolabın değiştirilmesini istiyorum. başka şeyler için artık bizi aramasınlar resmen bıktırdılar artık dolabı kaldırıp çöpe atacağım.

Aynur 24 Okunma

Cevaplar

  • Teknosa Temsilcisi20 Nisan 2013

    Sayın Yetkili, Öncelikle müşterimizin yaşamış olduğu durumu bizimle paylaştığınız için teşekkür ederiz. Müşterimizin belirtmiş olduğu irtibat numarasından arama yapılmış fakat kendisine ulaşılamamıştır. Teknosa’da müşterilerimizin memnuniyetine verilen önem, Teknosa hizmet anlayışımızın temelini oluşturmaktadır. Bu kapsamda müşterimizin talebini ‘’4822 sayılı Yasa ile değişik 4077 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun’un maddeleri gereği “gerekli koşulların ve şirket uygulamalarımız kapsamında verdiğimiz alternatif hizmeti koşullarının da oluşması durumunda talebi karşılanacaktır. Satış sonrası operasyonel desteğimizi anlatabilmemiz ve yardımcı olabilmemiz için müşterimizin tarafımıza ulaşmasını rica ederiz. Saygılarımızla, TeknoAsist Merkezi İletisim Bilgileri : TeknoAsist Merkezi Numaramiz : 444 55 99 (7 gun 24 saat ulasabilirsiniz ) Web Adresimiz : www.teknosa.com / www.teknosaasist.com

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön