Cemil K. Teşekkür Mesajı

teknosa puanlarımın kısa sürede yüklenmesini sağladı. teknosa müşteri hizmetlerine göstermiş olduğu ilgiden dolayı teşekkür ederim.

Teknosa Hala Puan Yüklemedi!

Cemil K. |

28.12.203 tarihinde Maltepe Teknosa'dan 2000 TL'ye alacağım LG 660 S Marka led tv karşılığında firma personeli maximum kredi kartımıza 7 iş günü içerisinde 100 tl maxipuan yükleneceğini 30 tl de Teknosa kartıma puan yükleneceğini söyleyerek B***' de daha ucuz olduğu halde puan kazanacağım için Teknaso'dan bu tv yi almaya karar verdim ve kasaya geldiğimde maxipuanın 100 tl değil 75 tl olduğu bilgisi verildi. Yanlış bilgi verildiği halde tv yi Teknosa'dan aldım fakat maxi puanın kartıma otomatik olarak yükleneceği söylendiği halde 1 hafta geçmesine rağmen puan yüklenmedi. Mağduriyetimin giderilmesini talep ediyorum.

Etiketler :

Parapuan-Hediye Kuponu

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Cemil K.
  13 Ocak
  17:56

  teknosa puanlarımın kısa sürede yüklenmesini sağladı. teknosa müşteri hizmetlerine göstermiş olduğu ilgiden dolayı teşekkür ederim.

 • 09 Ocak
  14:37

  Sn. Yetkili ;

  Musterimizin talebini bizimle paylastiginiz icin tesekkur ederiz.

  Musterilerimizin memnuniyetine verilen onem, Teknosa hizmet anlayisimizin temelini olusturmaktadir. Teknosa olarak Şikayetiniz tarafımıza ulaşmıştır. Konu araştırılarak en kısa sürede sonuç müşterimize iletilecektir.
  Konuyu bilgilerinize sunariz.

  Saygilarimizla,  İletisim Bilgileri :
  Teknosa Asist Merkezi Numaramiz : 444 55 99 (7 gun 24 saat ulasabilirsiniz )
  Web Adresimiz : www.teknosa.com