09 Nisan 2016

Teknosa Görevlisi Tarafından Mağdur Edildim.

Teknosa ING Bank kredi başvurusunda bulundum 3 bin TL kredim onaylandı. Teknosa'dan iPhone 6S almak istediğimi söylediğimde görevli arkadaş eğer al sat yapacaksanız bizim bir arkadaş aldığınız fiyatın 500 lira altında telefonu sizden satın alır dedi. Ben de kabul ettim. Daha sonra ing hesabımdan 500 TL çekim yaptı ve arkadaşım paranızı hesabınıza yatırdı, 2500 TL ing destek hesabında dedi. Bankamatiğe girdiğimde hesap özetinde Teknosa tarafından hesabımdan 500 TL çekildiğini gördüm. Daha sonra araştırıp öğrendim ki zaten 500 TL Teknosa'da harcama yaptıktan sonra kalan paramı nakit olarak ATM'den çekebiliyormuşum. Yani Teknosa görevlisi bana hiçbir ürün vermeden hesabımdan 500 TL çekerek sözde bana yardımcı oldu. Her gün 2 3 kişiye bu şekilde yardımcı olduklarını söyledi kendisi. Bu resmen insanların bilgisizliğini kullanarak yapılan bir mağduriyet.

Merve 273 Okunma

Cevaplar

  • Merve28 Nisan 2016

    Teknosa Teknosa Görevlisi Tarafından Mağdur Edildim. Teknosa ING Bank kredi başvurusunda bulundum 3 bin TL kredim onaylandı. Teknosa'dan iPhone 6S almak istediğimi söylediğimde görevli arkadaş eğer al sat yapacaksanız bizim bir arkadaş aldığınız fiyatın 500 lira altında telefonu sizden satın alır dedi. Ben de kabul ettim. Daha sonra ing hesabımdan 500 TL çekim yaptı ve arkadaşım paranızı hesabınıza yatırdı, 2500 TL ing destek hesabında dedi. Bankamatiğe girdiğimde hesap özetinde Teknosa tarafından hesabımdan 500 TL çekildiğini gördüm. Daha sonra araştırıp öğrendim ki zaten 500 TL Teknosa'da harcama yaptıktan sonra kalan paramı nakit olarak ATM'den çekebiliyormuşum. Yani Teknosa görevlisi bana hiçbir ürün vermeden hesabımdan 500 TL çekerek sözde bana yardımcı oldu. Her gün 2 3 kişiye bu şekilde yardımcı olduklarını söyledi kendisi. Bu resmen dolandırıcılık.

  • Teknosa Temsilcisi09 Nisan 2016

    Değerli Müşterimiz, Başvurunuz değerlendirilmek üzere işleme alınmıştır. İlginiz için teşekkür ederiz. Saygılarımızla TeknoAsist Merkezi 0 850 222 55 99 / www.teknosa.com

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön