Teknosa Gerçekleşmeyen Değişim.

Ogün K. |

Asus Zenfone model bir ürün hediye edildi. Telefonda önce ekran arızası yaşadım. Garantiden değiştirildi. Sonrasındaki süreçte telefonum hiç açılmamaya başladı ve değişim kararı alındı. Benden faturası istendi. Hediye geldiği için faturası yoktu. Sonrasında yok hangi Teknosa mağazasından aldınız vs. eziyet dolu bir süreç yaşattılar.

Ürünün alındığı Bilkom ile iletişime geçtim kendilerinin bu ürünü Teknosa'ya tedarik ettiklerini söylediler. Tabi ki hangi mağazası olduğunu bilemiyorlar. İşin ilginç tarafı garantiden ekran arızasını gerçekleştirebilen Teknosa, söz konusu ürün değişimi olunca kılını kıpırdatmıyor.

Etiketler :

Ürün Değişim Kusurlu-Arızalı Ürün

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 09 Temmuz
  11:37

  Değerli Müşterimiz,  Oncelikle Teknosa’yi tercih ettiginiz ve talebinizi bizimle paylastiginiz icin tesekkur ederiz.  Talebiniz ile ilgili size ulaşarak, iade- değişim prosedürü ile ilgili bilgilendirme sağlanmıştır.

  Saygılarımızla,  İletisim Bilgileri :

  Teknosa Asist Merkezi Numaramiz : 444 55 99 (7 gun 24 saat ulasabilirsiniz )

  Web Adresimiz : www.teknosa.com

 • 09 Temmuz
  11:26

  Sn. Yetkili ;

  Musterimizin talebini bizimle paylastiginiz icin tesekkur ederiz.

  Musterilerimizin memnuniyetine verilen onem, Teknosa hizmet anlayisimizin temelini olusturmaktadir. Teknosa olarak Şikayetiniz tarafımıza ulaşmıştır. Konu araştırılarak en kısa sürede sonuç müşterimize iletilecektir.
  Konuyu bilgilerinize sunariz.

  Saygilarimizla,  İletisim Bilgileri :
  Teknosa Asist Merkezi Numaramiz : 444 55 99 (7 gun 24 saat ulasabilirsiniz )
  Web Adresimiz : www.teknosa.com