Teknosa Gelmeyen Sipariş.

Ece A. |

6 iş gününde gelmeyen kargom (+2 tane hafta sonu girdi araya, hani 10 gün az süre değil, adeta aldığım ürüne ihtiyacım kalmadı.) hala da kargomun durumu meçhul. Tepe Nautilus şubesine telefonla ulaşamadım. Adını ilk kez duyduğum firmalardan 1-3 günde aldığım hizmeti koskoca Teknosa'dan 10 günde alamadım. Böyle bir firma nasıl ayakta duruyor bilmiyorum.

Etiketler :

Geç Teslimat

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Ece A.
  08 Kasım
  23:15

  Ellerinde başından beri bulunmayan ürün için iptal işlemi/ para iadesi 1 ay dolmadan hemen önce yapıldı. İptal işlemi geç yapıldığından o süreçte ürünü başka yerden de temin edemedim, en azından şu kötü tecrübeyi başkaları görüp dikkatli alışveriş yapsınlar.

 • Ece A.
  13 Ekim
  23:31

  Ürün 14 günde elime ulaşmayınca, bu sabah teknosayla görüşüp, stoklarında olmadığını öğrendim. Telefondaki bayan ürünü bulamazlarsa kendilerinin iptal edeceğini belirtince siparişimi kendim iptal ettim. Ancak tarafıma para iadesi yapılmadı. Telefonda, ellerinde kutulu olarak bulunmadığını söyledikleri ürün, siparişlerimde "kargoda" görünüyor. Ellerinde bulunmayan ürün günlerdir "kargoda" görünüyor. Şu durumda gidip aynı ürünü başka yerden alsam, ya temin edip ürünü inatla yollarlarsa diye başka yerden de alamıyorum. 29 Eylül'de ödemesini yaptığım ürünü ne gönderiyorlar, ne de para iadesi yapıyorlar. Şaka gibi. Yasal yollara başvurmak şart oldu.

 • 10 Ekim
  09:47

  Değerli Müşterimiz,


  Başvurunuz değerlendirilmek üzere işleme alınmıştır. İlginiz için teşekkür ederiz.  Saygılarımızla  TeknoAsist Merkezi

  0 850 222 55 99 / www.teknosa.com