Teknosa Garantiye Gönderdiğim Ürün Eksik Geldi.

Ahmet S. |

HP marka mouse'um bozulduğu için aldığım yere, yani Teknosa'ya götürdüm garantiye göndermeleri için. Garantiye gönderdiler mouse ve alıcısıyla birlikte. Telefonuma mesaj geldi Teknosa'dan 26 Ocak 2016'da ürününüzü teslim alabilirsiniz işlemleri bitti diye. Almaya gittim Teknosa mağazasına. Oradaki görevli bayan mouse alıcısını göndermemiş firma e-posta yolladım firmaya getirirler, size haber veririm dedi. Ben de tamam dedim. Gerekli yerlere imzamı atıp mouse'mi aldım. Daha sonra o bayan işten çıkmış. Bugün şubatın 13'ü ve hala bir gelişme yok. Sizle ilgileneceğiz yarın sabah arayacağız dedi Teknosa'da çalışanlar, 2 gün geçti aramadılar. Adana Kenan Evren şubesi Teknosa mağazası çalışanları dalga geçer gibi başlarından atıyorlar. Ey Teknosa! Biliyorum bu şikayeti buraya yazsam da yine para kazanmaya devam edeceksin, yazmasam da. Seni zerre etkilemez biliyorum. Ama bu işte yalan var arkadaş.

Etiketler :

Eksik Teslimat Yetkili Ser. Yönlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Ahmet S.
  20 Şubat
  15:17

  Mouse alıcısını yetkili servisten almak 1 ay surer mi? Ben anlamıyorum. Mail atarsın, gerekirse ararsın. Karşı taraf der ki bulduk alıcıyı ya da bulamadık. Kaybetmişse o malın yenisini verir. 20 iş gününde bir arıza tamamlanmazsa ya da işi bitmezse yenisi verilir müşteriye. Bu ne iş bilmezlik Teknosa. Hakkımı savunsanıza!

 • 15 Şubat
  09:35

  Değerli Müşterimiz,  Başvurunuz değerlendirilmek üzere işleme alınmıştır. İlginiz için teşekkür ederiz.  Saygılarımızla  TeknoAsist Merkezi

  444 55 99 / www.teknosa.com