Yusuf B. Teşekkür Mesajı

Sorunum geç de olsa çözüldü. Yeni ürün verdiler. Teknosa çalışanlarına, özellikle Marmara Forum mağazasındaki satış sonrası destek görevlisi hanımefendiye teşekkürler.

Teknosa Garantili Ürüne Ücret Talep Etti.

Yusuf B. |

Teknosa Marmara Forum mağazasından 3 Ağustos 2014 tarihinde Vivanco marka bir kulaklık satın aldım. Satın alırken kutuda garanti belgesi olmadığını fark ettim. Görevlilere sorduğumda garanti için fişin yeterli olduğu cevabını aldım. 22 Eylül 2014 tarihinde kulaklığın sol ses çıkışından ses gelmemesi sorunuyla fişimle garantiye başvurdum.

Garantiye verirken hiçbir sorun yoktu ama servis beni arayıp garanti belgesi olmadığı için benden para talep etti. Reddedince de kullanıcı hatası tespit edilmiştir diye mesaj gönderdi. Kullanıcı hatası olmadığı halde sisteme böyle yansıtmaları kendilerini işin içinden çıkarmak için buldukları çözüm sanıyorum. Tamir veya yeni ürün talep ediyorum.

Etiketler :

Garanti Kapsam Ek Garanti Yetkili Ser. Yönlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Yusuf B.
  23 Ekim
  00:11

  Sorunum geç de olsa çözüldü. Yeni ürün verdiler. Teknosa çalışanlarına, özellikle Marmara Forum mağazasındaki satış sonrası destek görevlisi hanımefendiye teşekkürler.

 • Yusuf B.
  06 Ekim
  22:55

  Çözüme yönelik hiçbir adım atmadılar. Hakkımı tüketici mahkemesinde arayacağım.

 • 03 Ekim
  11:17

  Sn. Yetkili ;

  Musterimizin talebini bizimle paylastiginiz icin tesekkur ederiz.

  Musterilerimizin memnuniyetine verilen onem, Teknosa hizmet anlayisimizin temelini olusturmaktadir. Teknosa olarak Şikayetiniz tarafımıza ulaşmıştır. Konu araştırılarak en kısa sürede sonuç müşterimize iletilecektir.
  Konuyu bilgilerinize sunariz.

  Saygilarimizla,  İletisim Bilgileri :
  Teknosa Asist Merkezi Numaramiz : 444 55 99 (7 gun 24 saat ulasabilirsiniz )
  Web Adresimiz : www.teknosa.com