Teknosa Garantili Ürüne Ücret Talep Etti.

Mustafa U. |

Teknosa'dan aldığımız laptop defalarca garanti kapsamında servise gitti geldi kah arıza giderildi denildi, kah kullanıcı hatası denildi ama süreçte hep sıkıntı çeken biz olduk. Oğlum üniversitede (elektrik- elektronik mühendisliğinde )okuyor ama en lazım olduğu zamanlarda laptopu ya arızalı oldu yada serviste.

En son servise gönderdiğimizde de kullanıcı hatası deyip ücret talep edildi. Biz garantili olduğunu ücret talep edilmemesi gerektiğini söylediğimizde bizi ilgilendiren bir konu yok bizim sorumluluğumuz satana kadar denildi. Biz bunun böyle olmaması gerektiğini söylediğimizde bildiğinizi yapın deyip suratımıza telefon kapatma saygısızlığına kadar gidildi. Teknosa adının büyüklüğü bizi yanılttı.

Etiketler :

Garanti Kapsam Yetkili Ser. Yönlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Mustafa U.
  02 Aralık
  00:55

  Şu an Teknosa dan bir şey almadığım gibi mağazalarına bile girmiyorum sağ olsun iyi müşteri sogutuyorlar herkese anlatiyorum

 • 09 Haziran
  11:25

  Sn. Yetkili ;

  Musterimizin talebini bizimle paylastiginiz icin tesekkur ederiz.

  Musterilerimizin memnuniyetine verilen onem, Teknosa hizmet anlayisimizin temelini olusturmaktadir. Teknosa olarak Şikayetiniz tarafımıza ulaşmıştır. Konu araştırılarak en kısa sürede sonuç müşterimize iletilecektir.
  Konuyu bilgilerinize sunariz.

  Saygilarimizla,  İletisim Bilgileri :
  Teknosa Asist Merkezi Numaramiz : 444 55 99 (7 gun 24 saat ulasabilirsiniz )
  Web Adresimiz : www.teknosa.com