Teknosa Garantili Ürüne Ücret İstedi.

Tansu Halil Y. |

Yaklaşık 3.5 sene önce İzmir Üçyol Teknosa mağazanızdan airties marka modem aldım. +1 sene ek garanti yaptırdım ve toplam garanti süresi 3 seneye çıktı. Aldıktan 2.5 sene sonra modem ışığı yanmamaya başladı ve airtiesi aradığımda daha ürünü kontrol bile etmeden benden garanti ücreti istediler. Madem bu şekilde olacaktı neden +1 sene ek garanti yaptırdım? Şu anda 3 sene de doldu ancak süre içerisinde bozulduğu için modemimin ücretsiz yapılmasını istiyorum..

Etiketler :

Garanti Kapsam Yetkili Ser. Yönlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Tansu Halil Y.
  08 Şubat
  01:33

  Şikayetimle ilgili düzeltme yapmalıyım.Belgelerimi araştırıp buldum bunun sonucunda modemin garanti süresi zaten 3 seneymiş yani ben 2+1 yıllık tekno garanti yaptırmamışım.3 sene garantili ürün aynı sorundan garanti süresi içerisinde 2.kez bozulmuştu ve teknosa benim airties ile muhatap olmamı söyledi.Airties da bundan dolayı benden ücret istedi.Bununla ilgili ücret istenebilir mi ? Önerdiğiniz çözüm yolunda bir değişiklik olur mu ?

 • 05 Şubat
  15:22

  Sn. Yetkili ;

  Musterimizin talebini bizimle paylastiginiz icin tesekkur ederiz.

  Musterilerimizin memnuniyetine verilen onem, Teknosa hizmet anlayisimizin temelini olusturmaktadir. Teknosa olarak Şikayetiniz tarafımıza ulaşmıştır. Konu araştırılarak en kısa sürede sonuç müşterimize iletilecektir.
  Konuyu bilgilerinize sunariz.

  Saygilarimizla,  İletisim Bilgileri :
  Teknosa Asist Merkezi Numaramiz : 444 55 99 (7 gun 24 saat ulasabilirsiniz )
  Web Adresimiz : www.teknosa.com