14 Aralık 2015

Teknosa Garanti ve İade Süreçleri!

14 Kasım'da Teknosa Real Kartaldan Aldığım Arzum Ar672 Markalı ütüyü Memnun Kalmazsanız İadesi Mümkün Denerek Satın Aldım, Aynı gün ütüyü Denedim Her Yerinden Su Kaçırıyordu. Ertesi Hafta Sonu Teknosa Maltepe Park'a Ürünü Götürüp İadesini İstedim Bana Ürünün Servise Gitmesi Gerektiği ve Onlar Onaylarsa İade Olabileceği Söylendi. Ürünün Tamir Edildiğini ve Alabileceğimi SMS yoluyla 30 Kasım'da bildirdiler Bu Gün Gidip alabildim ürünün sağlam olduğunun test edildiğini hiçbir işlemin yapılmadığını ve iadesinin mümkün olmadığını söylediler. Ürünün hiç bir testi yapılmamış içine su koyulup denenmemiş bile ama hazır diye bize verildi. Ütü Hala su Akıtıyor Sattıkları Ürünün arkasında durmuyorlar.

Ufuk 147 Okunma

Cevaplar

  • Ufuk 14 Aralık 2015

    Firmadan Gün İçinde Bir Telefon Aldım Hala Aynı Zırvalar Tekrar Servise Gönderelim 20 Gün Daha Bekletelim Derdindeler Ürünün Servisten Sağlam Gelip Gelmediğini Bile Kontrol Etmiyorlar. Tüketici Haklarına Başvurdum.

  • Teknosa Temsilcisi14 Aralık 2015

    Değerli Müşterimiz, Başvurunuz değerlendirilmek üzere işleme alınmıştır. İlginiz için teşekkür ederiz. Saygılarımızla TeknoAsist Merkezi 444 55 99 / www.teknosa.com

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön