Teknosa Garanti Süreci Yetkili Servise Ürünü Göndermeme.

Muhammed Faruk C. |

24.11.2014 tarihinde İstanbul Marmara park Teknosa mağazasından xperia z1 siyah akıllı telefonumu yetkili servise yollamak için teslim ettim cihaz 06.12.2014 tarihinde mağazaya geldi ve teslim almam için arandım, teslim almak için gittiğimde ürünün bir parçasının eksik olduğunu ve eksik parçalı telefonu teslim almayacağımı tekrar gönderilmesini istedim.

Daha sonra 8.12.2014 tarihinde mağazaya gittiğimde ürünün servise gönderildiği söylendi 10.12.2014'te kontrol amaçlı tekrar gittiğimde ürünün serviste olduğunu söylediler. Bugün gittiğimde ise ürünün hala şubede olduğunu göndermediklerini öğrendim. 1 Haftadır cihaz mağazada ya da mağaza personelleri tarafından kullanılmakta. Yarın dava açacağım.

Etiketler :

Yetkili Ser. Yönlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Muhammed Faruk C.
  23 Aralık
  22:05

  Cihaz hala garantide ve aksesuar eksikliği diye bildirilmiş yetkili servise bu yüzden hala bekliyoruz cihazda eksik aksesuar olmamasına rağmen ve yetkili servis mağazaya ulaşamıyor. Ayın 24.den beri cihazım garantide ve bana cihaz verilmedi. Teşekkürler teknosa.

 • Muhammed Faruk C.
  17 Aralık
  02:20

  Bir daha aynı hataya düşmicem teknosa pişmanlıktır.

 • Muhammed Faruk C.
  17 Aralık
  02:20

  Garantide geçen süre telefonun mağazada geçen süresinden daha azdır. Teknosanın tek yaptığı arayıp özür dileriz demek. Kurumsallık özür dilemek sanırım. Teşekkürler teknosa

 • 16 Aralık
  18:20

  Sn. Yetkili ;

  Musterimizin talebini bizimle paylastiginiz icin tesekkur ederiz.

  Musterilerimizin memnuniyetine verilen onem, Teknosa hizmet anlayisimizin temelini olusturmaktadir. Teknosa olarak degerli musterimizin talebi dikkatle degerlendirilerek gerekli bilgilendirme tarafimizdan yapilmistir.  Konuyu bilgilerinize sunariz.

  Saygilarimizla,  İletisim Bilgileri :
  Teknosa Asist Merkezi Numaramiz : 444 55 99 (7 gun 24 saat ulasabilirsiniz )
  Web Adresimiz : www.teknosa.com / www.teknosaasist.com