Teknosa Garanti Kapsamındaki Üründen Servis Ücreti İsteniyor!

Göksel T. |

Teknosa'dan aldığım LG An-mr 200 akıllı kumandam arızalandı. Teknosa mağazasına götürdüm. Oradaki LG biriminde görevli arkadaş ürünü test etti ama tv ürünü görmedi. Bunun arızalı olduğunu gördüğümden ürünü Teknosa'ya verdim. Bir süre sonra LG servisinden aradılar. Ürününüzü deneyemiyoruz. Bu yüzden değişim yapmıyoruz dediler. Yalnız ürünü sizin evinize gelip deneriz arızalı çıkarsa birebir değişir çıkmazsa 50 tl servis ücreti alırız yoksa bu ürünü arıza yok diyerek geri göndeririz diye belirttiler. Garantili bir ürünü test etmiyor LG servisi ve Müşterisinin hakkını korumayan Teknosa'dan şikayetçiyim. Garantili ürünü test edemeyen firma bana test için gelip benden servis ücreti alacak.

Etiketler :

Yetkili Ser. Yönlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Göksel T.
  04 Haziran
  14:27

  Tüketici mahkemesine başvurdum.

 • Göksel T.
  24 Mayıs
  20:10

  Değişen hiçbir şey olmamıştır. Memnuniyet anlayışları ürünü satıncaya kadar gözüküyor. Pazartesi tüketici mahkemesine başvuruyorum. Bit daha sizden bir adet pil bile almayacağım.

 • 24 Mayıs
  19:02

  Sn. Yetkili ;

  Musterilerimizin memnuniyetine verilen onem, Teknosa hizmet anlayisimizin temelini olusturmaktadir. Teknosa olarak degerli musterimizin talebi dikkatle degerlendirilerek gerekli bilgilendirme tarafimizdan yapilmistir.  Konuyu bilgilerinize sunariz.

  Saygilarimizla,  İletisim Bilgileri :
  Teknosa Asist Merkezi Numaramiz : 444 55 99 (7 gun 24 saat ulasabilirsiniz )
  Web Adresimiz : www.teknosa.com / www.teknosaasist.com