05 Eylül 2013

Teknosa Garanti Kapsamındaki Üründen Servis Ücreti İstedi!

2012 yılının 12. ayının 20'sinde aldığım Nikon marka fotoğraf makinesi kart okumuyor şikayeti ile Teknosa mağazasına ilettim. Makina servise yollandı servisten bana verilen cevap kullanıcı hatasından dolayı kart yuvası karlardan hasar görmüş deniliyor.

Değişim parçası makinanın değerini aştığından dolayı parçanın bedelini benden dolaylı bir şekilde ödememi bildirdiler. Ürün garanti kapsamındadır nasıl oluyor. Satılan üründe yazın garantisi yoktur diye.

Mehmet 39 Okunma

Cevaplar

  • Teknosa Temsilcisi06 Eylül 2013

    Sayın Yetkili, Öncelikle müşterimizin yaşamış olduğu durumu bizimle paylaştığınız için teşekkür ederiz. Müşterimizin belirtmiş olduğu irtibat numarasından arama yapılmış fakat kendisine ulaşılamamıştır. Teknosa’da müşterilerimizin memnuniyetine verilen önem, Teknosa hizmet anlayışımızın temelini oluşturmaktadır. Bu kapsamda müşterimizin talebini ‘’4822 sayılı Yasa ile değişik 4077 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun’un maddeleri gereği “gerekli koşulların ve şirket uygulamalarımız kapsamında verdiğimiz alternatif hizmeti koşullarının da oluşması durumunda talebi karşılanacaktır. Satış sonrası operasyonel desteğimizi anlatabilmemiz ve yardımcı olabilmemiz için müşterimizin tarafımıza ulaşmasını rica ederiz. Saygılarımızla, TeknoAsist Merkezi İletisim Bilgileri : TeknoAsist Merkezi Numaramiz : 444 55 99 (7 gun 24 saat ulasabilirsiniz ) Web Adresimiz : www.teknosa.com / www.teknosaasist.com

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön