03 Nisan 2013

Teknosa Garanti Kapsamında Mağdur Oldum!

2 yıl önce teknosadan aldığım packard bell marka laptopumun arızası nedeniyle garantiye gönderdim. Elimdeki garanti kapsamı formunda garanti süresince 1 kez batarya değiştirilebilir yazıyor. Benim ürünüm fişe takılı olmadan kullanılamadığı için garantiye gitti. Bana gelen bilgi formunda batarya garanti kapsamında değiştirmeye uygun değildir yazıyor.

Ben fişe takılı bilgisayar kullanacak olsam masaüstü bilgisayar alırım. ekranında kullanıcı hasarına bağlı çatlak vardı onu da ücretli olarak yaptırmak istiyordum biz size döneceğiz dediler hala dönen yok bilgisayarım çoktan gönderilmiş bile. Teknosa gibi büyük bir kurum müşterilerine özeni sadece ürün satarken uyguluyormuş bunu anladım.

Pelin 37 Okunma

Cevaplar

  • Pelin 03 Nisan 2013

    ben niye size ulaşıyorum ? siz beni bir kere aradınız müsait değildim bu mu memnuniyet anlayısınız ?

  • Teknosa Temsilcisi03 Nisan 2013

    Sayın Yetkili, Öncelikle müşterimizin yaşamış olduğu durumu bizimle paylaştığınız için teşekkür ederiz. Müşterimizin belirtmiş olduğu irtibat numarasından arama yapılmış fakat kendisine ulaşılamamıştır. Teknosa’da müşterilerimizin memnuniyetine verilen önem, Teknosa hizmet anlayışımızın temelini oluşturmaktadır. Bu kapsamda müşterimizin talebini ‘’4822 sayılı Yasa ile değişik 4077 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun’un maddeleri gereği “gerekli koşulların ve şirket uygulamalarımız kapsamında verdiğimiz alternatif hizmeti koşullarının da oluşması durumunda talebi karşılanacaktır. Satış sonrası operasyonel desteğimizi anlatabilmemiz ve yardımcı olabilmemiz için müşterimizin tarafımıza ulaşmasını rica ederiz. Saygılarımızla, TeknoAsist Merkezi İletisim Bilgileri : TeknoAsist Merkezi Numaramiz : 444 55 99 (7 gun 24 saat ulasabilirsiniz ) Web Adresimiz : www.teknosa.com / www.teknosaasist.com

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön