08 Eylül 2015

Teknosa Fiyasko Hizmet!

Cevahir Teknosa'dan bulaşık makinası aldık, İş Bankası kartımdan 4 taksit çekilmesi için görevliye 3 kere söyledim. Gidip pos cihazından hem Akbank'tan hem de tek çekim yaptı. Kesim işlemi yapılınca durumu yine ben fark ettim. İptal edin tek çekim olmaz dedim. Bu olay 18:36 da oldu ve bunu çözüm bulana kadar 20:30 a kadar mağazada mahsur kaldım.

Çünkü 10 tane çalışan beceremedi yapamadı. Gelen bir açıklama yapmıyor aralarında konup gidiyor bir mağaza sorumlusu gelmedi saatlerce müdür aradılar. Çalışanlar lakayıt birde dalga geçer gibi siz biraz TV' lere bakın diyorlar. Tam iki saat o mağazada mahsur kaldım,bir insan kalkıp özür dileriz. Bunu telafi ederiz demedi.

Gamze 128 Okunma

Cevaplar

  • Gamze 10 Eylül 2015

    Cehavir Teknosa mağazası pazar günü ürünün ücretini aldı tesli. Atı yapmadı. Bugün teslimata dair elimde mesaj var saatler oldu 15 kere aradı açtı mağaza bugün gönderilmiçek depoda problem var diyorlar beni niye bilgilendirmediniz diyorum haklısınız cuma sevkiyat var göndericez yok ya cumayı bekle bide. Paramı aldılar ürün yok.

  • Gamze 10 Eylül 2015

    Pazar günü cevahirden aldığım ürün bugün 16:00-20:00arası teslim olucaktı saat 6 dan beri çağrı merkezini arıyorum ürün nerede diye mağaza dönücek dedi zor bela 20:00 da ulaştım ürün bugün gelmiçek sorun var diyorlar. Amacınız ne? Siz insanlarla dalgamı geçiyorsunuz

  • Teknosa Temsilcisi08 Eylül 2015

    Değerli Müşterimiz, Başvurunuz değerlendirilmek üzere işleme alınmıştır. İlginiz için teşekkür ederiz. Saygılarımızla TeknoAsist Merkezi 444 55 99 / www.teknosa.com

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön