Teknosa Faturasız Cep Telefonu Sattı!

Özgür G. |

İzmir Agorada giriş katında bulunan Teknosa'dan Nokia marka bir cep telefonu aldım ancak bana fatura verilmedi. Bu alışverişin üstünden yaklaşık bir buçuk yıl geçti ve telefonum arızalandı. Bunun ardından telefonu 02.11.2013'te İzmir Karşıyaka Teknosa mağazasına götürdüm. Daha sonra telefonumun imei numarasını kopyalandığını öğrendim.

Bana Nokia'ya bununla ilgili fax çekileceği ve telefonumun kullanıma açılacağı söylendi. Bugüne kadar Teknosa çağrı merkezi ile defalarca görüştüm sürekli farklı şeyler söylendi ama bugün duyduklarım beni şaşırttı. Eşime fax ile iletmek için fatura bulamadıklarını ve Nokia çağrı merkezini arayıp telefonu açmaları için ricada bulunmamızı söylemişler.

Etiketler :

Yetkili Ser. Yönlendirme Fatura Gönderimi Kusurlu-Arızalı Ürün

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 12 Aralık
  14:23

  Sayın Yetkili,  Öncelikle müşterimizin yaşamış olduğu durumu bizimle paylaştığınız için teşekkür ederiz.  Müşterimizin belirtmiş olduğu irtibat numarasından arama yapılmış fakat kendisine ulaşılamamıştır. Teknosa’da müşterilerimizin memnuniyetine verilen önem, Teknosa hizmet anlayışımızın temelini oluşturmaktadır. Bu kapsamda müşterimizin talebini ‘’4822 sayılı Yasa ile değişik 4077 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun’un maddeleri gereği “gerekli koşulların ve şirket uygulamalarımız kapsamında verdiğimiz alternatif hizmeti koşullarının da oluşması durumunda talebi karşılanacaktır.  Satış sonrası operasyonel desteğimizi anlatabilmemiz ve yardımcı olabilmemiz için müşterimizin tarafımıza ulaşmasını rica ederiz.  Saygılarımızla,

  TeknoAsist Merkezi  İletisim Bilgileri :

  TeknoAsist Merkezi Numaramiz : 444 55 99 (7 gun 24 saat ulasabilirsiniz )

  Web Adresimiz : www.teknosa.com / www.teknosaasist.com

 • 10 Aralık
  11:49

  Sn. Yetkili ;

  Musterimizin talebini bizimle paylastiginiz icin tesekkur ederiz.

  Musterilerimizin memnuniyetine verilen onem, Teknosa hizmet anlayisimizin temelini olusturmaktadir. Teknosa olarak Şikayetiniz tarafımıza ulaşmıştır. Konu araştırılarak en kısa sürede sonuç müşterimize iletilecektir.
  Konuyu bilgilerinize sunariz.

  Saygilarimizla,  İletisim Bilgileri :
  Teknosa Asist Merkezi Numaramiz : 444 55 99 (7 gun 24 saat ulasabilirsiniz )
  Web Adresimiz : www.teknosa.com