Teknosa Faturamla Oynanmış..

Mehmet Ş. |

Bu hatta geçmemin nedeni bir telefondaki indirimden faydalanmaktı. Teknosa X1 tarifesine geçtim 21 TL olan faturam 2 ay sonra 29 olmuş üstelik çok az dk internet SMS veriliyor hatta 2.faturamda 40 küsur lira ödedim. Avea' yı arıyorum size yönlendiriyor, sizinde müşteri temsilciniz açmıyor. Defalarca aradım ulaşamadım, beni zarara ve strese soktunuz bunun açıklamasını bekliyorum.

Etiketler :

Sorun Çözme/Yönlendirme Haksız Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 22 Haziran
  11:04

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 31.05.2016 tarihinde aranmış, ancak kendisine ulaşılamamıştır.

  Müşterimize ulaşılamadığı ve Teknosa Mobil Müşteri’mizi arayarak konu ile ilgili detaylı bilgi alabileceğine dair kısa mesaj gönderilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 55 99 numaralı Teknosa Mobil Müşteri Hizmetleri’mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla.
  Teknosa Mobil

 • 31 Mayıs
  10:47

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 444 55 99 numaralı Teknosa Mobil Müşteri Hizmetleri’mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz http://www.teknosamobil.com/ adresimizden bize yazabilirsiniz.

  Saygılarımızla.
  Teknosa Mobil