19 Eylül 2016

Teknosa Faturamı Bulamıyor.

Adana Baraj yolu Teknosa'dan aldığım Asus Zenfone 5 'in faturasını kaybettim. Baraj yolu şubesindeki Teknosa kapanınca, İnönü parkı karşısındaki Teknosa'ya gidip fatura talebinde bulundum. Oradaki yetkililer beni 3,5 aydır oyaladı ve faturamı hala bulamadılar. Orası kapandı bizi ilgilendirmez tarzında cevaplar vermektedirler. Beni müşteri hizmetlerine yönlendiriyorlar, müşteri hizmetlerini aradığımda ise beni mağaza ya yönlendiriyorlar. Herkes suçu birbirine atıyor. Bu noktada telefonumda oluşan arıza dan dolayı servise yollayamıyorum ve telefonu da kullanamıyorum. Bütün bunların hepsini belgeleyerek gerekli sorunumu çözemediklerini şahitler eşliğinde hazırladığım bir rapor ve dilekçeyle Adana Cumhuriyet Başsavcılığı ve Tüketici Hakem Heyeti'ne gidip suç duyurusunda bulunacağım. Son kez pazartesi günü gittiğimde sorunum halledilmezse şikayetleri mi gerçekleştireceğim.

Umman 285 Okunma

Cevaplar

  • Umman19 Eylül 2016

    Telefon faturası bulamayan bir şirket olan Teknosa ya sesleniyorum. Acaba bütün calisanlarinizi gözden geciriyor musunuz? Adana ismet İnönü karşısındaki Teknosa servis calisanlarinizdan şikayetçiyim. Müşteri memnuniyeti adına yapabileceğiniz en büyük çalışma olur gerçekten. Faturamin bulunmadığı takdirde sizi yasal hakkım olarak şikayete tabi tutacağım. Duyarlı vatandaş olarak çalışanlarınizin iyi hizmet vermediğini söyleme gereği duydum. Çalışan şirketin aynasidir.

  • Teknosa Temsilcisi19 Eylül 2016

    Değerli Müşterimiz, Başvurunuz değerlendirilmek üzere işleme alınmıştır. İlginiz için teşekkür ederiz. Saygılarımızla TeknoAsist Merkezi 0 850 222 55 99 / www.teknosa.com

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön