13 Mart 2013

Teknosa Fatura Problemi!

Teknosa Extra mağazasından iki fare aldım. 12/03/2013 te farelerden birini internet üzerinden sattım. İlan metninde faturası var yazmıştım fakat bir türlü bulamadım. mağazayı aradım ve durumu anlatıp nüsha istedim. Satın alınma süresi eski olduğundan nüshanın merkezden temin edilebileceği söylendi.

Müşteri hizmetlerini 2 kez aradım. Ürün kodu, tarih, kişisel bilgi istendi verdim ve mail olarak nüshanın gönderilmesini istedim. Öğleden sonra tekrar aradım. Başka birisi çıktı ve arşive bakılacağını, verdiğim bilgiler ile karşılaştrılacağnı sonra gönderileceğini söyledi. Vatan Bilgisayarda bir stand elemanı bile önündeki pc'den tel no sorgulatarak bulabiliyor.

Volkan 92 Okunma

Cevaplar

 • Teknosa Temsilcisi14 Mart 2013

  Sn. Yetkili ; . Musterilerimizin memnuniyetine verilen onem, Teknosa hizmet anlayisimizin temelini olusturmaktadir. Teknosa olarak degerli musterimizin talebi dikkatle degerlendirilerek gerekli bilgilendirme tarafimizdan yapilmistir. Konuyu bilgilerinize sunariz. Saygilarimizla, İletisim Bilgileri : Teknosa Asist Merkezi Numaramiz : 444 55 99 (7 gun 24 saat ulasabilirsiniz ) Web Adresimiz : www.teknosa.com / www.teknosaasist.com

 • Volkan 14 Mart 2013

  Ve ciddi anlamda sizinle ne zaman iş yapsam, ne zaman sizden bir ürün alsam canım çok sıkılıyor. Bir kaç kez alışveriş yaptım ve cidden Balıkesir il merkezindeki mağazalarınızda profesyonel bir satış yok.

 • Volkan 14 Mart 2013

  Nakite ihtiyacım olduğundan elimdeki bir ürünü satmam gerekti. Faturası olduğunu beyan ederek ilanımı verdiğimden alıcıya faturayı veya nüshasını göndermem gerekli idi. Faturasını bulamadım ve ürünü o halde göndermek zorunda kaldım. Kişiye durumu nasıl izah edeceğim bilemiyorum.

 • Teknosa Temsilcisi14 Mart 2013

  Sn. Yetkili ; Musterilerimizin memnuniyetine verilen onem, Teknosa hizmet anlayisimizin temelini olusturmaktadir. Teknosa olarak degerli musterimizin talebi dikkatle degerlendirilerek gerekli bilgilendirme tarafimizdan yapilmistir. Konuyu bilgilerinize sunariz. Saygilarimizla, İletisim Bilgileri : Teknosa Asist Merkezi Numaramiz : 444 55 99 (7 gun 24 saat ulasabilirsiniz ) Web Adresimiz : www.teknosa.com / www.teknosaasist.com

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön