Teknosa Fahiş Ücret İstedi.

Fatih Y. |

Gaziantep Sankopark Extra da Teknosa'dan altı ay önce Polypad C 08 Tablet PC aldım. Şarj yeri arızalandığından Tekno Asist vasıtasıyla garantiye gönderdim. Önce zorluk çıkarıp garanti dışı dediler, tamam yapın dedim çok fahiş ücret istediler, red ettim. Garantide tamir süresi aşıldığı için Tüketici Hakem Heyetine başvurdum. Sonuç lehime sonuçlandı.

Mağazaya ürünü ve şarj aletini götürerek iade için başvurdum. Altı ay önce aldığım arızalı ve çöpe gidecek ürünün dışarıda 2-3 TL ye alınacak küçücük Usb kablosu olmadığı gerekçesiyle Para iadesi yapılmadı. 10 TL ye mağazadan yeni Usb kablosu alıp vermek zorunda kaldım. O yeni kabloyu tekrar mı satacaklar?

Etiketler :

Garanti Kapsam Yetkili Ser. Yönlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Fatih Y.
  16 Nisan
  15:53

  Üç Kuruşa Tenezzül Eden Bir Firma Er Geç Batmaya Mahkumdur.

 • Fatih Y.
  12 Şubat
  20:01

  Ben üç kuruşa tenezzül ettiler diye başlık atmıştım. Fahiş ücret istemekle üç kuruşa tenezzül etmek arasında dağlar kadar fark var.Lütfen Şikayet var Adminleri başlığı düzeltin.

 • 12 Şubat
  16:00

  Sn. Yetkili ;

  Musterimizin talebini bizimle paylastiginiz icin tesekkur ederiz.

  Musterilerimizin memnuniyetine verilen onem, Teknosa hizmet anlayisimizin temelini olusturmaktadir. Teknosa olarak Şikayetiniz tarafımıza ulaşmıştır. Konu araştırılarak en kısa sürede sonuç müşterimize iletilecektir.
  Konuyu bilgilerinize sunariz.

  Saygilarimizla,  İletisim Bilgileri :
  Teknosa Asist Merkezi Numaramiz : 444 55 99 (7 gun 24 saat ulasabilirsiniz )
  Web Adresimiz : www.teknosa.com