Teknosa Eski Model Ürün Gönderdi!

Fuat Ç. |

22.10.13 tarihinde Teknosa internet sitesinden verdiğim 223463257 nolu modem siparişinin ertesi günü ürün kargo ile elime geçti. Paketi açtığımda ürünün sitede görseli olan üründen farklı olduğunu gördüm.

Özellik açısından da iki ürün arasında farklılıklar vardı (üründe wi-fi açma kapama düğmesi olması gerekirken bana gelen üründe yok). Mağazada satılan ürünün internet sitesindeki görselle aynı bana gelen modemin ise eski bir model olduğunu öğrendim.

Değiştirme isteğim için 6 gündür genel merkez onayını bekliyorum. Çağrı merkezi hala değerlendirme sürecinde olduğunu söylüyor. Mağaza ile aynı fiyata internetteki görselden farklı gönderilen eski model ürünün değişimi için onay vermek bu kadar zor mu?

Etiketler :

Online Teslimat Online Ürün/Ü.Kalitesi

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Fuat Ç.
  31 Ekim
  20:10

  1 hafta süresince inceleme yeterli olmadı mı? İnternet görselinden ve mağzada satılandan farklı mal satmak ayıplı mal satmak demektir. Firmanıza hiç yakıştıramadım.

  Sitenizden alışveriş yapmayacağım. Tüm tanıdıklarımı da siteniz konusunda uyaracağım.

 • 31 Ekim
  18:26

  Sn. Yetkili ;

  Musterimizin talebini bizimle paylastiginiz icin tesekkur ederiz.

  Musterilerimizin memnuniyetine verilen onem, Teknosa hizmet anlayisimizin temelini olusturmaktadir. Teknosa olarak Şikayetiniz tarafımıza ulaşmıştır. Konu araştırılarak en kısa sürede sonuç müşterimize iletilecektir.
  Konuyu bilgilerinize sunariz.

  Saygilarimizla,  İletisim Bilgileri :
  Teknosa Asist Merkezi Numaramiz : 444 55 99 (7 gun 24 saat ulasabilirsiniz )
  Web Adresimiz : www.teknosa.com