19 Ekim 2016

Teknosa Eksik Ürün Teslimatı ve Eksik Hizmet!

İstanbul Maltepe Carrefour SA Exxtra mağazasından ödemelerini nakit olarak yaparak satın aldığım 2 adet üründen 1 tanesi alıcı kişiye teslim edilmedi. Defalarca bu mağazayı aramama rağmen telefonlara cevap verilmiyor.

Müşteri hizmetlerinden defalarca eksik ürün teslimatı ile ilgili kayıt oluşturmama rağmen geri dönüş yapılmıyor.
Sadece 1 kez dönüş yapıldı 10 dk sonra tekrar arayacağını söyleyen telefondaki bayan günler geçmesine rağmen hala arayacak!

Ürünün parasını ödedim ancak ürünüm ortada yok! Ve nerede olduğunu araştıran, bununla ilgili bana dönüş yapan, bilgi veren de yok!

Telefon kanalı ile Teknosa' dan çözüm alınamıyor.
Tüm ilgi alaka ürünü satıp parayı kasaya atıncaya kadarmış! Satış sonrası hizmet 0 (sıfır!).

Erhan 188 Okunma

Cevaplar

  • Erhan 28 Ekim 2016

    Personelin kişisel hatasından dolayı satın aldığım ürün eksik olarak kargolanmış. Tabi bu durumu mağazaya giderek öğrenmiş durumdayım. Personel ve mağaza hatalarını bilmelerine rağmen tarafıma ulaşarak bilgi ve çözüm yoluna gitmemiştir. Ayrıca Mağazaya gittiğimde mağazanın telefonunu arayıp telefonlarını nasıl açmadıklarını bizzat gözlemlemiş oldum. Kurumsal firma yazmakla Kurumsal olunmuyor. Bu durumu alışveriş yapma gafletine düşmüş müşterileriniz takdir edecektir. Eğer problem yaşarsanız kendi işinizi kendiniz çözmeniz gerekecek. İlk başta da belirttiğim gibi ulaşım sağlanamıyor ve hizmet sıfır!

  • Erhan 23 Ekim 2016

    19 Ekim'den bu yana 4 gün geçti ama hala tarafınızdan aranmak suretiyle gerçekleştirdiğim bir görüşmem olmadı. Teknosa' nın bu derece ilgisiz olduğunu bilmezdim. Şikayetim artarak devam ediyor!

  • Teknosa Temsilcisi19 Ekim 2016

    Değerli Müşterimiz, Başvurunuz değerlendirilmek üzere işleme alınmıştır. İlginiz için teşekkür ederiz. Saygılarımızla TeknoAsist Merkezi 0 850 222 55 99 / www.teknosa.com

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön