01 Eylül 2016

Teknosa Eksik Ürün Gönderimi.

21 Ağustos tarihinde Bursa İnegöl Teknosa mağazasından aldığım LG g5 Titan marka ürüne özel promosyon bluetooth kulaklığı (Teknosa Türkiye geneli kampanyalı), mağaza tarafından ''Böyle bir kampanya yok. '' şeklinde cevap verilerek gönderilmemiştir. Konuyla ilgili İnegöl Teknosa mağazası ve genel merkezle yapılan görüşmelerde tarafıma sürekli geçiştirme politikası izlenmektedir. İlgili ürüne özel promosyon bluetooth kulaklığı kampanyası Teknosa tarafından kabul edilmiştir fakat buna rağmen mağdur edilmekteyim.

Aytekin 114 Okunma

Cevaplar

  • Aytekin19 Eylül 2016

    30 gün öncesinde Bursa/İnegöl mağazasından aldığım LG g5 Titan marka ürünümün promosyon bluetooth kulaklığı tarafıma hala gönderilmemiştir. Yaptığım görüşme sonrasında öğrendiğim ise; konuyla ilgili yaptığım bilgilendirmeler genel merkez çalışanları tarafından sisteme aktarılmamıştır. Parasını verdiğim halde ürünüm gönderilmemiştir. Açık bir şekilde Teknosa mağaza ya da genel merkez kaynaklı mağduriyetim devam etmektedir. Kendilerine ürünü yollamayacaklar ise TL karşılığında hediye çeki istediğimi belirttim fakat bunu da dikkate almadılar. Ayrıca çağrı merkezi çalışanları da son derece önemsiz ve geçiştirme cevaplar vermektedir. Kesinlikle müşteri memnuniyeti söz konusu değildir.

  • Teknosa Temsilcisi01 Eylül 2016

    Değerli Müşterimiz, Başvurunuz değerlendirilmek üzere işleme alınmıştır. İlginiz için teşekkür ederiz. Saygılarımızla TeknoAsist Merkezi 0 850 222 55 99 / www.teknosa.com

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön