07 Aralık 2015

Teknosa Ek Garanti Ve Yanıltıcı Bilgi!

999 TL'değerinde telefon aldık. Ek garanti düşünmüyordum. Ancak Teknosa'da yaklaşık satıcı 15 dakika bizi ikna etmek için uğraştı. Sonuçta 183 TL vererek ek garanti yaptırdık. Bize söylenene göre herhangi bir hırsızlık durumunda % 60 geri ödeme yapılacaktı. Telefonumuz çalındı. Savcılıktan aldığımız belgeyle müracaat ettik. Ancak ret cevabı aldık. Anladığım kadarıyla sözleşmede bizim ihmalimiz olmaması. Oysa satıcı kızınızın kullanacağını söylüyorsunuz. Çocukların kaybetme, çaldırma olasılığı çok daha yüksek bir sürü olasılık saydığından ikna olmuştum. Birileri anında bir şeyler satmak istediğinde iyice araştırmadan.

Kemal 489 Okunma

Cevaplar

  • Kemal12 Ocak 2016

    Şikayetimizle ile ilgili arandık. Arayan görevliye bize Teknosa genişletilmiş ek garantiyle ilgili satıcı tarafından imzaladığımız iddia edilen sözleşmenin teslim edilmediğini sadece elimizde faturaya zımbalanmış bir broşür olduğunu orada da hırsızlıklarda hangi şartlarda % 60 iade alabileceğimiz bilgisi yer almadığını açıkladık. Sözleşmemizi en azından mail ile istedik. Ancak iki görüşmeye rağmen henüz tarafımıza teslim etmediler. Ayrıca, ürünü satan personelin yanlış bilgilendirmesi sonucu yaptırdığımız ek garantiyle ilgili olan olmuş oluyor. Yani kandırılmış olmanızla ilgili mağduriyetiniz giderilmiyor. Bu durumda çağrımı tekrarlıyorum. Lütfen vatandaşlarımız sözleşmeleri alın ve okuyun.

  • Teknosa Temsilcisi07 Aralık 2015

    Değerli Müşterimiz, Başvurunuz değerlendirilmek üzere işleme alınmıştır. İlginiz için teşekkür ederiz. Saygılarımızla TeknoAsist Merkezi 444 55 99 / www.teknosa.com

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön