19 Temmuz 2017

Teknosa Ek Garanti Süre Uzatımı...

08 Nisan'da ek garantili ses sistemimi arıza sebebiyle Denizli Forum Çamlık şubesine teslim ettim. 1 ay sonra teslim aldım ve eve geldikten sonra kumandasının olmadığını fark ettim ve firmaya bildirdim. Israrım sonucu kamera kayıtları incelendi ve 3 hafta sonra u/k'nın tarafıma verilmediği tespit edildi. U/k 'nın siparişinin yurt dışından yapıldığı bilgisi verildi. Dün (17.07) itibariyle kumanda geldi ama tamirde olduğu ilk 1 aylık süreyi saymazsak 69 gün ses sistemimi kullanamadım. Bu sürenin ek garanti süresine ilave edilmesi gerekir. Kumanda beklerken değişim ve ücret iadesi taleplerim de reddedildi ve sürekli olarak hiçbir şeyden haberi olmayan çağrı merkezine yönlendirildim. Ayrıca şunu da belirtmek isterim ki 0258-2151041 numaralı Forum Çamlık şubesine Vodafone telefonlarına ulaşamıyor. Çağrı merkezine bunu da bildirdim. Sonra sorunun giderildiği bildirildi ama yine arayamadım.

Ufuk 971 Okunma

Cevaplar

 • Ufuk06 Kasım 2017

  Sorunum giderilmedi, daha da sizden pil bile almam

 • Ufuk25 Temmuz 2017

  Teknosa bunu hep yapıyor. Tüketiciyi oyalama taktiği. Aranıp, şikayetinizi değerlendireceğiz deniyor ama sonuç yok. Bir müddet sonra yine aranıyorsunuz, yine aynı... Bu böyle aylarca devam ediyor.

 • Teknosa Temsilcisi19 Temmuz 2017

  Değerli Müşterimiz,  Başvurunuz değerlendirilmek üzere işleme alınmıştır. İlginiz için teşekkür ederiz.   Saygılarımızla   TeknoAsist Merkezi 0 850 222 55 99 / www.teknosa.com

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön