Teknosa Değişim,Masraf, İade!

Ömer A. |

223***94 internet üzerinden aldığım telefonu bana yanlış ürün gönderdiler ve kargo gelmedi, kargo bana ulaşana kadar 14'ü bitecekti bende kargo almaya gittim 150 taksi parası ve kırılmaz cam jelatin kılıf aldım 50 TL, toplam 200 masrafım oldu ve şu an masraflarımın karşılanmasına ve telefonumun geri alınmasına ya da değişim için söylediğim takdirde 7. ayın 8'nden beri bildirdim ve şu an 7. ayın 29 defalarca size döneceğiz derken dönen kimse olmuyor, defalarca ben aramama rağmen müşteri temsilcileri bana yardımcı olmuyor. Bu Teknosa.com'un sahibi yok mu, adam akıllı bir bilgi versin.

Etiketler :

Online İade/Değişim Online Ürün/Ü.Kalitesi

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Ömer A.
  03 Ağustos
  14:03

  Sayın Teknosa aradım bu gün tamm 14 gün resmen beni aramıyorlar dalga geçiyorlar ben aramam rağmen sizi arayacağız diyorlar kimse aramıyor o görevliler ne yapıyor orada adam akılı işini yapsınlar yeter artıkkkkkkkkkkkkkkkkkkk

 • 31 Temmuz
  11:30

  Sn. Yetkili ;

  Musterimizin talebini bizimle paylastiginiz icin tesekkur ederiz.

  Musterilerimizin memnuniyetine verilen onem, Teknosa hizmet anlayisimizin temelini olusturmaktadir. Teknosa olarak Şikayetiniz tarafımıza ulaşmıştır. Konu araştırılarak en kısa sürede sonuç müşterimize iletilecektir.
  Konuyu bilgilerinize sunariz.

  Saygilarimizla,  İletisim Bilgileri :
  Teknosa Asist Merkezi Numaramiz : 444 55 99 (7 gun 24 saat ulasabilirsiniz )
  Web Adresimiz : www.teknosa.com

 • Ömer A.
  31 Temmuz
  10:47

  223818194 internet üzerinden aldığım telefonu ürün bana yanlış ürün gönderdiler ve kargo gelmedi kargo bana ulaşana kadar 14 bitecekti bende kargo almaya gittim 150 taksi parası ve kırılmaz cam jelatin kılıf aldım 50 TL toplam 200 masrafım oldu ve şu an masraflarımın karşılanmasına ve telefonumun geri alınmasına ya da değişim için söylediğim takdirde 7ayın 8 beri bildirdim ve şu an 7 ayın 29 defalarca size döneceğiz derken dönen kimse olmuyor defalarca ben aramam rağmen müşteri temsilcileri bana yardımcı olmuyor resmen dolandırıldım bu teknosa.com sahibi yok mu adam akili bir bilgi versin.