15 Nisan 2013

Teknosa Değişim Yapmıyor!

Teknosa'dan iki gün önce bir laptop aldım ancak laptop ekranında arıza var. Teknosa'daki görevliler ekrandaki arızayı gözle görüp kabul etmelerine rağmen değişim yapamayacaklarını söylediler. Bekleyecek zamanım yok dememe rağmen de servise göndermeleri gerektiğini ve 20 iş günü bekleyebileceğimi söylediler.

Ayrıca "Biz arızalı ürünü ne yapacağız alıp" dediler. Arızalı ürün satıp üzerine böyle cümleler kuruyorlar. Acil bilgisayara ihtiyacım olduğu için mevcut bilgisayarımı yaptırmak yerine yenisini aldım ancak Teknosa bana arızalı ürün sattı ve değişim yapmamak için diretiyor!

Göksu 19 Okunma

Cevaplar

  • Teknosa Temsilcisi15 Nisan 2013

    Sayın Yetkili, Öncelikle müşterimizin yaşamış olduğu durumu bizimle paylaştığınız için teşekkür ederiz. Müşterimizin belirtmiş olduğu irtibat numarasından arama yapılmış fakat kendisine ulaşılamamıştır. Teknosa’da müşterilerimizin memnuniyetine verilen önem, Teknosa hizmet anlayışımızın temelini oluşturmaktadır. Bu kapsamda müşterimizin talebini ‘’4822 sayılı Yasa ile değişik 4077 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun’un maddeleri gereği “gerekli koşulların ve şirket uygulamalarımız kapsamında verdiğimiz alternatif hizmeti koşullarının da oluşması durumunda talebi karşılanacaktır. Satış sonrası operasyonel desteğimizi anlatabilmemiz ve yardımcı olabilmemiz için müşterimizin tarafımıza ulaşmasını rica ederiz. Saygılarımızla, TeknoAsist Merkezi İletisim Bilgileri : TeknoAsist Merkezi Numaramiz : 444 55 99 (7 gun 24 saat ulasabilirsiniz ) Web Adresimiz : www.teknosa.com / www.teknosaasist.com

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön