Teknosa Değişim Yapmıyor.

Bahtiyar Ş. |

Teknosa mağazasından televizyonu aldım. Akşamüstü servis kurdu evimin alanı küçük olduğu için televizyon büyük geldi. Yarın sabah erkenden Teknosa'ya gittim televizyonu değiştirmek istediğimi söyledim, değiştiremeyeceklerini televizyonun kurulumunun yapıldığını söylediler. Ben televizyon kurulmadan evime büyük küçük olduğunu anlayamam ki satarken neden sormadılar?

Ben 1.389,00 TL'ye aldığım bir malı uygun olmadığı halde niçin kullanmak zorunda kalıyorum? Paramı da geri istemiyorum sonuçta küçük modelle değişim yapacaklar. Garantisi LG' nin elinde olan bir şey başlayan garantiyi yeni televizyonuma aktarsınlar? Arızalanan mal değişse bile aynı garanti devam ediyor sıfırlanmıyor?

Etiketler :

Ürün Değişim Personel Davranışı

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Bahtiyar Ş.
  28 Kasım
  23:09

  Değiştirmeyeceklerini soylediler. Neymis kurulum yapılmış ben görmediğim maldan nasıl memnun olabilirim. Garanti bahane değil sonuçta arizadan degisen malin garantisi eskiden devam ediyor sıfırdan başlanıyor onun için değiştirebilirler.

 • 25 Kasım
  15:30

  Sn. Yetkili ;

  Musterimizin talebini bizimle paylastiginiz icin tesekkur ederiz.

  Musterilerimizin memnuniyetine verilen onem, Teknosa hizmet anlayisimizin temelini olusturmaktadir. Teknosa olarak Şikayetiniz tarafımıza ulaşmıştır. Konu araştırılarak en kısa sürede sonuç müşterimize iletilecektir.
  Konuyu bilgilerinize sunariz.

  Saygilarimizla,  İletisim Bilgileri :
  Teknosa Asist Merkezi Numaramiz : 444 55 99 (7 gun 24 saat ulasabilirsiniz )
  Web Adresimiz : www.teknosa.com