Teknosa Çözüm Bulunamıyor!

Yılmaz Tuna B. |

12.02.2015 tarihinde Tepe Nautilus Mağazadan Microsoft Lumia 535 cep telefonu satın aldım. Dokunmatik ekranda multi touch sorunu olduğunu fark ettim. Telefon ekranı 2 parmak aynı anda tepki vermiyor takılıyordu. Öyle ki; kendi kendine uygulama açıp ana ekrana dönerek kapat aç şeklinde takılıyor telefonu kapatıp açmadan sorun düzelmiyordu.

Yaptığım araştırmalar sonucunda telefonun kronik arızalı (hatalı üretim) olduğunu öğrendim. Diğer bütün kullanıcılarda da aynı sorun varmış. 2 gün sonrasında (14.02.2015) telefonu teknik servise iade istemiyle gönderdim. Defalarca çağrı merkezinizle görüşmeme rağmen telefon 10 gün sonra (24.02.2015) arıza olmadığı kararıyla tarafıma gönderildi. Şikayetçiyim.

Etiketler :

Yetkili Ser. Yönlendirme Kusurlu-Arızalı Ürün

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Yılmaz Tuna B.
  12 Mart
  13:22

  Telefonumu alalı 1 ay oldu ama 2.kere servisten arızası olmadığına dair gönderimde bulunmuşlar. Defalarca çağrı merkezinizi aradım şikayet kaydı açtırdım. Şube personelinizinde arızalı olduğu kaatine varmasına rağmen neden bu kadar mağdur ediliyorum anlamadım. Acilen müşteri memnuniyeti kapsamında başka bir telefonla değişim talep ediyorum

 • Yılmaz Tuna B.
  05 Mart
  21:42

  2. Kere servise göndermemin üzerinden 2. On gün daha geçti. Teknosa çözüm bulamamaya devam ediyor. Parasını verip peşinen aldığım ürünüm neredeyse 1aydir serviste ve ben halen mağdurum. Teknosa'dan hiçbir aksiyon alınmadi. Daha ne kadar oyalanacağım?

 • 02 Mart
  16:22

  Sn. Yetkili ;

  Musterimizin talebini bizimle paylastiginiz icin tesekkur ederiz.

  Musterilerimizin memnuniyetine verilen onem, Teknosa hizmet anlayisimizin temelini olusturmaktadir. Teknosa olarak Şikayetiniz tarafımıza ulaşmıştır. Konu araştırılarak en kısa sürede sonuç müşterimize iletilecektir.
  Konuyu bilgilerinize sunariz.

  Saygilarimizla,  İletisim Bilgileri :
  Teknosa Asist Merkezi Numaramiz : 444 55 99 (7 gun 24 saat ulasabilirsiniz )
  Web Adresimiz : www.teknosa.com