Teknosa Cihaz Yapılmadan Geri Geldi!

Salih Y. |

Mağazanızdan 2 adet oblio mınt 8x8 mp3 çalar tablet satın aldım. 3 ay içersinde bozuldu. teknosa ya götürdüm. G.Ö. ile servise gönderdiler. Bir müddet sonra garantili olan cihazımın onarımı için para istediler. bende istedikleri parayı bankamatik yoluyla eftaş elektronik fotoğraf tic. ve san. a. ş nin hesap numaralarına yatırdım. 10 gün sonra cihaz yapılmadan geri geldi.

Cihaz tekrar teknosa tarafından servise gönderildi. ben öncelikle garantili olan cihazlarım için benden para talep edilmesinden şikayetçiyim. İkinci olarakta aradan bu kadar süre geçmesine rağmen halen parasını ödediğim cihazımın onarılıp tarafıma iade edilmemesinden de şikayetçiyim. ben neden teknik servisle muhatap olayım.

Etiketler :

Yetkili Ser. Yönlendirme Ürün Kalitesi

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Salih Y.
  16 Nisan
  11:32

  Teknosa Çalışanlarına ve ayrıyeten Söke Subesi Teknik Elamanı G.O ya teşekkür ederim. Cihazım eninde sonunda onarılarak gönderildi. Âmâ Teknosa gibi bir firma sattığı veya aracılık yaptığı satışa sunduğu ürünlerin Teknik Servisleriyle çok iyi anlaşma yapmasını öneririm. Böylece Satışlarda zirve yapacaktır.

 • 04 Nisan
  17:18

  Sn. Yetkili ;


  Musterilerimizin memnuniyetine verilen onem, Teknosa hizmet anlayisimizin temelini olusturmaktadir. Teknosa olarak degerli musterimizin talebi dikkatle degerlendirilerek gerekli bilgilendirme tarafimizdan yapilmistir.  Konuyu bilgilerinize sunariz.

  Saygilarimizla,  İletisim Bilgileri :
  Teknosa Asist Merkezi Numaramiz : 444 55 99 (7 gun 24 saat ulasabilirsiniz )
  Web Adresimiz : www.teknosa.com / www.teknosaasist.com