Teknosa Cihaz Stok Sorunu!

Adem K. |

Asus Zenfone 5 marka telefonum için Asus firması değişim raporu düzenledi. Teknosa çağrı merkezini aradım mağazalarımızdan yapabilirsiniz dediler. İçerenköy Carrefour'daki mağazaya gittim, hiçbir mağazamızda stok kalmadı dediler. Fakat hala aynı gün kargo ile internet sitelerinde satıyorlar. Bana hediye çeki vermek istiyorlar. Ben cihazımı istiyorum.

Etiketler :

Ürün Değişim Ürün Olmaması-Çeşit Azlığı

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Adem K.
  15 Eylül
  12:13

  5 Temmuz'da aldığım telefonumu servise verdim. 2 defa servise gittiği için Asus firması değişim raporu düzenledi. Tam 35 gündür Teknosa olacak firma cihazımı değiştirmiyor. Sürekli oyalıyorlar. Stoğumuzda yok diyorlar ama internet sitelerinde ürünü aynı gün kargo ilanıyla satıyorlar. İstanbul'da bir sürü mağazalarında telefonun modeli stok mevcut.

 • Adem K.
  28 Ağustos
  12:05

  2 ay önce aldığım Asus Zenfone 5 marka telefonum arızalı geldi ve servise verdim. Servis yapıldı dediği için aldım ama yapılmamıştı. Tekrar verdim. Parça bekledi 40 gün. Değişim kararı aldılar ve Asus firması değişim raporu düzenledi. Teknosa çağrı merkezini aradım mağazalarımızdan yapabilirsiniz dediler. İçerenköy Carrefour daki mağazaya gittim, hiçbir mağazamızda stok kalmadı dediler. Fakat hala aynı gün kargo ile internet sitelerinde satıyorlar. Bana hediye çeki vermek istiyorlar. Aradılar ilgileneceklerini söylediler ama hala ilgilenmediler. Adresim kendilerinde var. Değişim raporumu istediler yolladım. Bana hala yeni cihazı yollamadılar.

 • Adem K.
  27 Ağustos
  13:42

  Telefonla aradılar ve geri dönüş yapacaklarını söylediler ama kaç gün geçti. Arayan soran yok. Elimde değişim formu telefonsuz bekliyorum! a

 • 24 Ağustos
  13:30

  Değerli Müşterimiz,

  Müşterilerimizin memnuniyetine verilen önem, Teknosa hizmet anlayışımızın temelini oluşturmaktadır.

  İletmiş olduğunuz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz.


  Saygılarımızla,

  İletisim Bilgileri :
  Teknosa Asist Merkezi Numaramiz : 444 55 99 (7 gun 24 saat ulasabilirsiniz )
  Web Adresimiz : www.teknosa.com