22 Nisan 2013

Teknosa Cihaz Arızalı Çıktı!

4 nisan 2013' de almış olduğum cihazım mesaj atmıyor. yani cihazım direk arızalı çıktı. 15.04.2013de garantiye yolladığım cihazım yapıldı diye tekrar geri geldi fakat sorunda hiç bir değişim yok. TeknoSA gibi dev bir kuruluşun arızalı ürün satıp değişim ve iade talebimi kabul etmemesi de tartışılır bir konu.ülkenin en büyük teknoloji marketinden alışveriş yapıp mağdur olmak biz insanların güvenini düşürüyor.

Sorunumla en kıza zamanda ilgilenilmesini talep ediyorum.. Sabancı kuruluşlarının bence müşterisine bozuk cihaz satma lüksü olmamalı..Türkiyenin en büyük kuruluşlarından biri olan Sabancı kuruluşuna sesleniyorum..mağduriyetim fazla uzadı en kısa zamanda telafi edilmesini rica ediyorum..

Gökhan 27 Okunma

Cevaplar

  • Teknosa Temsilcisi23 Nisan 2013

    Sayın Yetkili, Öncelikle müşterimizin yaşamış olduğu durumu bizimle paylaştığınız için teşekkür ederiz. Müşterimizin belirtmiş olduğu irtibat numarasından arama yapılmış fakat kendisine ulaşılamamıştır. Teknosa’da müşterilerimizin memnuniyetine verilen önem, Teknosa hizmet anlayışımızın temelini oluşturmaktadır. Bu kapsamda müşterimizin talebini ‘’4822 sayılı Yasa ile değişik 4077 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun’un maddeleri gereği “gerekli koşulların ve şirket uygulamalarımız kapsamında verdiğimiz alternatif hizmeti koşullarının da oluşması durumunda talebi karşılanacaktır. Satış sonrası operasyonel desteğimizi anlatabilmemiz ve yardımcı olabilmemiz için müşterimizin tarafımıza ulaşmasını rica ederiz. Saygılarımızla, TeknoAsist Merkezi İletisim Bilgileri : TeknoAsist Merkezi Numaramiz : 444 55 99 (7 gun 24 saat ulasabilirsiniz ) Web Adresimiz : www.teknosa.com / www.teknosaasist.com

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön