06 Eylül 2013

Teknosa Cepkasko İşe Yaramıyor!

05. 01. 2013 tarihinde Saphire AVM'de bulunan Teknosa'dan almış olduğum LG -E612 marka telefonumu alırken ekstra para karşılığı cepkasko yaptırdım. Aldığım Teknosa'da bu Cepkask yaptırmam için ve bana sağlayacağı yararlardan bahseden yetkililer vardı ancak şuan kimse Cepkasko'ya ulaşamıyorlar bile.

Bu durumda ben Teknosa'yı suçlu bulurum. Bana neden bu kaskoyu sattınız? Bu firmayla gerçek bir ortaklığınız ve güvenceniz yok ise neden beni saf yerine koyup mağdur ettiniz. Neden? Bundan karınız nedir? Telefonumun ekranı kırıldı (Dosya No: 10068863). Şunu belirtmek isterim ki bir tüketici olarak haklarımı istiyorum.

Sevilay 166 Okunma

Cevaplar

  • Sevilay 09 Eylül 2013

    Teknosa herzamnki gibi üzerine bile almıyor. Bu saatten sonra Teknosa ve Cepkask aynı seviyede güvenilirliği olmayan firmalardır. güvenim bitmiştir.

  • Sevilay 09 Eylül 2013

    Toplantıdaydım ama Şuan bende sizi arıyorum ancak ulaşamıyorum. Bilgilerinize. Saygılarımla

  • Teknosa Temsilcisi09 Eylül 2013

    Sayın Yetkili, Öncelikle müşterimizin yaşamış olduğu durumu bizimle paylaştığınız için teşekkür ederiz. Müşterimizin belirtmiş olduğu irtibat numarasından arama yapılmış fakat kendisine ulaşılamamıştır. Teknosa’da müşterilerimizin memnuniyetine verilen önem, Teknosa hizmet anlayışımızın temelini oluşturmaktadır. Bu kapsamda müşterimizin talebini ‘’4822 sayılı Yasa ile değişik 4077 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun’un maddeleri gereği “gerekli koşulların ve şirket uygulamalarımız kapsamında verdiğimiz alternatif hizmeti koşullarının da oluşması durumunda talebi karşılanacaktır. Satış sonrası operasyonel desteğimizi anlatabilmemiz ve yardımcı olabilmemiz için müşterimizin tarafımıza ulaşmasını rica ederiz. Saygılarımızla, TeknoAsist Merkezi İletisim Bilgileri : TeknoAsist Merkezi Numaramiz : 444 55 99 (7 gun 24 saat ulasabilirsiniz ) Web Adresimiz : www.teknosa.com / www.teknosaasist.com

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön