Teknosa Cep Telefonumu Birebir Değiştirmiyorlar.

Şencan Şahin G. |

27/01/2015 Teknosa'da saat 14:27 de Asus Zenfone 6 cep telefonu aldım ellerinde ekran koruyucu bulunmadığını söylediler. 159 TL karşılığında tekno garanti yaptırdım. Mikro sim kullanıldığı için aynı AVM içinde sim kartı kestirmek için gittim. Telefonu kutudan çıkarırken bir yanlışlık sonucu düşürdüm.

14:45 de tekrar Teknosa mağazasına döndüm fakat satışlar 2 saat sonra ekranda görünüyor 15 dakika olmuş, sizin için hiçbir şey yapamayız dediler. 2 saat sonra gelin dediler fakat küçük bebeğim olduğu için o kadar bekleyemezdim eve dönmek zorunda kaldım ve sonrasında da çıkamadım. Müşteri hizmetlerindeki kişi ise sadece ekran değişir dediler. Ben cihazı hiç açmadım birebir değişim talep ediyorum.

Etiketler :

Ürün Değişim Müşteri Hiz. Personel

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Şencan Şahin G.
  15 Şubat
  22:36

  Merhaba çok uzun bir süre geçmesine rağmen hala bir sonuca varılmadı. Hala mağduriyetim devam ediyor beni arayanlar ya ulaşamıyor ya da konuşma yarıda kesiliyor. Ben ekran değişimi değil yeni ürün talebinde bulunmuştum görünen o ki ekran değişecek.

 • Şencan Şahin G.
  28 Ocak
  21:57

  İlginiz için teşekür ederim. Çok zor koşullar almıştım. En kısa zaman umarım olumlu bir cevap alabilirim...

 • 28 Ocak
  17:06

  Sn. Yetkili ;

  Musterimizin talebini bizimle paylastiginiz icin tesekkur ederiz.

  Musterilerimizin memnuniyetine verilen onem, Teknosa hizmet anlayisimizin temelini olusturmaktadir. Teknosa olarak Şikayetiniz tarafımıza ulaşmıştır. Konu araştırılarak en kısa sürede sonuç müşterimize iletilecektir.
  Konuyu bilgilerinize sunariz.

  Saygilarimizla,  İletisim Bilgileri :
  Teknosa Asist Merkezi Numaramiz : 444 55 99 (7 gun 24 saat ulasabilirsiniz )
  Web Adresimiz : www.teknosa.com