Teknosa Çalışanlarınız Yeterli Bilgiye Sahip Değil!

Seda D. |

Teknosa'dan bu ay içinde Samsung s3 mini aldım. Teşhir ürünü olduğunu fakat hiçbir şekilde sorun yaşamayacağımı diğer ürünlerden farkı olmadığını söylediler ve piyasa fiyatının aynısına ürünü aldım!

Aldıktan 1 hafta sonra telefonda sorun yaşadım aramalara kapanıyor sürekli ve Samsung'da teşhir ürünlerini iade ya da değişim yapmadıklarını öğrendim. Fakat bunu sizin çağrı merkeziniz de ki elemanlarınız bile bilmiyor hala inatla bana faturayla işlem yapabileceğimi söylüyorlar. Ne mağazadaki elemanlarınız ne de çağrı merkezleriniz hiçbir işe yaramıyor. Boşu boşuna piyasa fiyatına teşhir ürünü satıp sorun çıktığında kendinizi hemen aklamayı biliyorsunuz.

Etiketler :

Personel Yanlış/Eksik Bilgilendirme Kusurlu-Arızalı Ürün

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Seda D.
  03 Haziran
  14:11

  Verdiğiniz fix cevaplar sadece yardımcı olduğunuz ve olacağınız yok müşteri memnuniyetine önem verdiğinizi düşündürten ne size anlamıyorum.

 • 03 Haziran
  10:36

  Sn. Yetkili ;

  Musterimizin talebini bizimle paylastiginiz icin tesekkur ederiz.

  Musterilerimizin memnuniyetine verilen onem, Teknosa hizmet anlayisimizin temelini olusturmaktadir. Teknosa olarak Şikayetiniz tarafımıza ulaşmıştır. Konu araştırılarak en kısa sürede sonuç müşterimize iletilecektir.
  Konuyu bilgilerinize sunariz.

  Saygilarimizla,  İletisim Bilgileri :
  Teknosa Asist Merkezi Numaramiz : 444 55 99 (7 gun 24 saat ulasabilirsiniz )
  Web Adresimiz : www.teknosa.com