16 Eylül 2013

Teknosa Çalışanın İlgisizliği!

Kardeşim Teknosa mağazasının bir şubesinden Philips shm3560 modelde kulaklık satın aldı. Sorun şu ki kulaklıkta combo jack dediğimiz giriş türü mevcut ve çoğu pc bu girişi desteklemiyor. Çalışanda herhangi bir bilgilendirme yapmadan bu ürünü kardeşime güzelce satıyor. Ürünün paketi açıldığında kulaklığın combo jack girişli olduğu ortaya çıkıyor.

Ürünü iade etmek için 15 dk sonra Teknosa mağazasına gittim ve ürünü geri alamayacaklarını söylediler. Sebep paketin açılmış olmasıymış. Halbuki paket tekrar kapanacak cinsten bir paket değil. Açıp bakmadan bunun farkına nasıl varabilirdik? Çalışanların sattıkları ürünler hakkında bilgilendirilmesini gerekiyor. İade konusunda heryere başvuru yapacağım.

Tolga 124 Okunma

Cevaplar

  • Tolga18 Eylül 2013

    Kardeşim Teknosa mağazasının bir şubesinden Philips shm3560 modelde kulaklık satın aldı. Sorun şu ki kulaklıkta combo jack dediğimiz giriş türü mevcut ve çoğu pc bu girişi desteklemiyor. Çalışanda herhangi bir bilgilendirme yapmadan bu ürünü kardeşime güzelce satıyor. Ürünün paketi açıldığında kulaklığın combo jack girişli olduğu ortaya çıkıyor. Ürünü iade etmek için 15 dk sonra Teknosa mağazasına gittim ve ürünü geri alamayacaklarını söylediler. Sebep paketin açılmış olmasıymış. Halbuki paket tekrar kapanacak cinsten bir paket değil. Açıp bakmadan bunun farkına nasıl varabilirdik? Çalışanların sattıkları ürünler hakkında bilgilendirilmesini gerekiyor. İade konusunda heryere başvuru yapıcam.

  • Teknosa Temsilcisi17 Eylül 2013

    Sayın Yetkili, Öncelikle müşterimizin yaşamış olduğu durumu bizimle paylaştığınız için teşekkür ederiz. Müşterimizin belirtmiş olduğu irtibat numarasından arama yapılmış fakat kendisine ulaşılamamıştır. Teknosa’da müşterilerimizin memnuniyetine verilen önem, Teknosa hizmet anlayışımızın temelini oluşturmaktadır. Bu kapsamda müşterimizin talebini ‘’4822 sayılı Yasa ile değişik 4077 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun’un maddeleri gereği “gerekli koşulların ve şirket uygulamalarımız kapsamında verdiğimiz alternatif hizmeti koşullarının da oluşması durumunda talebi karşılanacaktır. Satış sonrası operasyonel desteğimizi anlatabilmemiz ve yardımcı olabilmemiz için müşterimizin tarafımıza ulaşmasını rica ederiz. Saygılarımızla, TeknoAsist Merkezi İletisim Bilgileri : TeknoAsist Merkezi Numaramiz : 444 55 99 (7 gun 24 saat ulasabilirsiniz ) Web Adresimiz : www.teknosa.com / www.teknosaasist.com

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön