Teknosa Çağrı Merkezi Geri Dönmüyor.

Uğur Gökhan Ç. |

11 Nisan tarihinde Neomarin Teknosa mağazasından bir TV aldım. Ürünün her yerde fiyatı aynı iken Digiturk deneme paketi hediyesi olduğundan dolayı Teknosa'yı tercih ettim. Eve geldiğimde şifreyi fazla kazıdığım için deneme paketini alamadım. Bende Teknosa müşteri hizmetlerini aradım. Konuyu bildirdim ve yeni şifre istediğimi söyledim.

Bana dönüş yapılacağını söyleyip kapattılar. Fakat dönüş yapan bilgi veren olmadı. Üstelik bende birkaç kez müşteri hizmetlerini aradım. Durumu hızlandıracaklarını söylediler ama dönen yok. Bir şifre vermek bu kadar mı zor? Bu kadar mı uzun sürüyor. Sorun acilen çözülmediği takdirde ürünü iade edeceğim.

Etiketler :

Kampanya-Taksit Çağrı Merkezi Bilgilendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Uğur Gökhan Ç.
  22 Nisan
  15:39

  Müşterilerinin memnuniyetin önem veren şirket sabah 9 da beni aradı telefonu açmayınca bir daha aramadı sonra ben çağrı merkezlerini aradım tamam tekrar arayacağız dediler hala rayan yok yazık çok yazık

 • 22 Nisan
  09:12

  Sn. Yetkili ;

  Musterimizin talebini bizimle paylastiginiz icin tesekkur ederiz.

  Musterilerimizin memnuniyetine verilen onem, Teknosa hizmet anlayisimizin temelini olusturmaktadir. Teknosa olarak Şikayetiniz tarafımıza ulaşmıştır. Konu araştırılarak en kısa sürede sonuç müşterimize iletilecektir.
  Konuyu bilgilerinize sunariz.

  Saygilarimizla,  İletisim Bilgileri :
  Teknosa Asist Merkezi Numaramiz : 444 55 99 (7 gun 24 saat ulasabilirsiniz )
  Web Adresimiz : www.teknosa.com