Teknosa Bununla Kim İlgileniyor?

Aykut Ş. |

Cep telefonuma ikidir ürününüz serviste, tamir ediliyor, mesajı gönderiyorsunuz. Benim tamirde ürünüm falan yok. Telefon servisinizde karşımda konuşulacak bir eleman bulamadım. Mail çektim. Zamanlı zamansız iki kere aradılar. Şimdi tekrar ürününüz serviste mesajı geldi. Benim Teknosa serviste ürünüm yok. Kim ne işlem yapacaksa yapsın. Yeter artık.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Bilgilendirme Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Aykut Ş.
  25 Mayıs
  15:01

  Daha önce iki kere benimle ilgisi olmayan bir ürünün servise gönderilmesi ile ilgili mesaj aldığımı buradan ilettim. Bugün Eskişehir'den arayan bir kargo yetkilisi Teknosa'dan paketimin geldiğini söyledi. Ben Tekirdağ'da oturuyorum. Tekrar söylüyorum Teknosa servisine herhangi bir ürün göndermedim. Yeter Artık.

 • Aykut Ş.
  12 Mayıs
  14:32

  Sorunum çözüme ulaştırıldı demeyi çok isterdim. Ne yazık ki bugün ürünün tamirinin bittiği ve servisten gönderim formunu ibraz ederek alabileceğim mesajı geldi. İnşallah 6720603 takip numaralı olduğu belirtilen,5 Mayıs 2016 saat 11.26 da gönderdiğiniz mesajda geçen ürünün servis bakımı ile ilgili bana fatura çıkartmazsınız. Ben hala bu ürün kimin?, benimle ne alakası var? Sorularının cevabını bekliyorum.

 • 11 Mayıs
  09:37

  Değerli Müşterimiz,


  Başvurunuz değerlendirilmek üzere işleme alınmıştır. İlginiz için teşekkür ederiz.  Saygılarımızla  TeknoAsist Merkezi

  0 850 222 55 99 / www.teknosa.com