Teknosa Bunu Yapmamalıydı!

Tuğçe Ö. |

13 Ocak 2015 'te Maltepe Carrefour Express'teki Teknosa'dan Casper cn. Tkp-2815a kodlu PC aldım. Teşhirde görüp ellerinde var mı diye sordum. Eleman bir odadan kutusu önceden açılmış ürünü çıkarıp "Bir tane kalmış" dedi ve hemen verdiı "Paketin açılmış olması içini bulandırmasın sıfır ürün, müşteriye göstermek için açılmıştır" dedi.

Binbir yeminle bir sorun olursa adres burası; Casper ile Teknosa'nın anlaşması var değiştirilir dedi. O gece inceleyemeden cenazemiz yüzünden memlekete gittik. Haftalar sonra geldik. Baktım kapaklar arasından ekmek kırıntısı ve ekranda şeffaf lekeler. İnternette donuyor, harfler 3 saniyede çıkıyor. kandırıldım! Bu ürünün sıfırını istiyorum!

Etiketler :

Personel Davranışı Kusurlu-Arızalı Ürün

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Tuğçe Ö.
  25 Mart
  21:21

  Sonuç: Aldığım mazağa bana sıfır ellenmemiş diyerek satılan ürünün teşhir olduğunu söyledi ve sadece formatladılar. Diğer mağazalarda yok denildi ve talebim yerine getirilmedi.

 • 20 Şubat
  16:45

  Sn. Yetkili ;

  Musterimizin talebini bizimle paylastiginiz icin tesekkur ederiz.

  Musterilerimizin memnuniyetine verilen onem, Teknosa hizmet anlayisimizin temelini olusturmaktadir. Teknosa olarak degerli musterimizin talebi dikkatle degerlendirilerek gerekli bilgilendirme tarafimizdan yapilmistir.  Konuyu bilgilerinize sunariz.

  Saygilarimizla,  İletisim Bilgileri :
  Teknosa Asist Merkezi Numaramiz : 444 55 99 (7 gun 24 saat ulasabilirsiniz )
  Web Adresimiz : www.teknosa.com / www.teknosaasist.com

 • Tuğçe Ö.
  19 Şubat
  21:32

  Teknosa ve Casper arızalı ürünlerini tekrar piyasaya sürüyor galiba:s

 • Tuğçe Ö.
  19 Şubat
  21:30

  Bu ürün daha önce birine gitmiş gelmiş. Bundan hiç şüphem yok. Sıfır diye kandırıldım. Wordde bile takılıyor. Çalışmamı zamanında bitiremedim. Kaç yıllık Teknosa müşterisiyim ayıp yaa. Yalan yeminlerle keriz yerine kondum resmen! Dava bile açabilirim, sonuna kadar.