28 Ekim 2016

Teknosa Bitmek Bilmeyen Servis Sorunu.

Teknosa'dan aldığım LG G4 marka telefonum açılmadığı için Karabük - Teknosa mağazası yoluyla servise gönderildi. 20 iş günü geçtiği için telefonuma değişim verildi. Bende değişim talep ettim. Yetkili uğraşmak istiyorsanız uğraşın, telefonunuzun ne zaman geleceği belli olmaz, 1 senede olabilir 6 ayda olabilir dedi. Bende uğraşacağım o zaman dedim. 11 ekim'de (17 gündür) değişim verilen telefon için aramadığım birim kalmadı.

LG Türkiye - Zonguldak LG servisi Teknosa Karabük. Şu an sıkıntı Teknosa Karabük telefonun gönderildiği Zonguldak'taki servisin, değişim telefonunu göndereceğini söylüyor. Servis LG Türkiye 'nin göndereceğini söylüyor. LG Türkiye konu bizimle alakalı değil gönderilen LG servisiyle alakalı diyor. Herkes olayı birbirine atıyor. Ama ortada yapılan hiçbir şey yok. Müşteri hizmetlerine şikayette bulundum. Olay sürekli sonsuz döngüde dönüyor ve olayı kimse takip etmiyor.

Furkan 98 Okunma

Cevaplar

 • Furkan 28 Ekim 2016

  Herkese attığınız standart mesajla mı degerlendiriyorsunuz. Ben değerlendirme değil sonuç istiyorum sayın tekno assist.

 • Teknosa Temsilcisi28 Ekim 2016

  Değerli Müşterimiz,  Başvurunuz değerlendirilmek üzere işleme alınmıştır. İlginiz için teşekkür ederiz.   Saygılarımızla   TeknoAsist Merkezi 0 850 222 55 99 / www.teknosa.com

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön